Kadra

Dyrekcja:

Dyrektor Szkoły
  • mgr Magdalena Butkiewicz
Wicedyrektor Szkoły
  • mgr Adriana Kokoszka

Dyrekcja szkoły w latach od 2006 do dzisiaj

Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna

  • Kozakow Małgorzata –technika,  gddd-zrk, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1A
  • Podlewska Bożena – edukacja wczesnoszkolna, gddd-zrk, wychowawca klasy 3A
  • Ostrowska Dorota– zwd, gddd-zrk, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2A
  • Sztetner Beata – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, wychowawca oddziału 0A
  • Urbaniak Aneta – edukacja wczesnoszkolna, terapeuta pedagogiczny, wychowawca klasy 2B

Edukacja klas IV - VIII

  • Armański Marcin – muzyka,
  • Bardzadzi-Pyt Aldona – tyflopedagog, surdopedagog
  • Buczma Katarzyna – historia, wos, zdw, wdż, wychowawca klasy 6A
  • Cichoński Piotr – wychowanie fizyczne
  • Cichowska Renata – wychowawca w świetlicy, doradca zawodowy
  • Dobrowolska Renata – wychowawca w świetlicy
  • Dudziak Magdalena – plastyka
  • Fabiński Grzegorz – religia
  • Gumny Szymon – fizyka
  • Jach Violetta – język angielski, gddd-zrk, wychowawca klasy 7B
  • Jastrzębska Renata – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 8A
  • Karbownik-Urbańska Katarzyna – wychowawca w świetlicy, nauczyciel wspomagający
  • Kielar Justyna – matematyka, zdw
  • Kłobucka Magda – matematyka, wychowawca klasy 8B
  • Kokoszka Adrianna – język angielski, gddd-zrk
  • Kraśnicka Joanna – przyroda
  • Krzyżanowska Joanna – język niemiecki
  • Myczak Magdalena – język polski, zwd
  • Paruch Ewa – nauczyciel wspomagający
  • Październiak Julita – geografia, nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy 5A
  • Pilarczyk Ewa – fizyka, biologia, gddd-zrk, wychowawca klasy 7A
  • Przybylska Agnieszka – informatyka
  • Synówka Monika – język angielski
  • Świeczko Łukasz – chemia
  • Taraszkiewicz Paulina – pedagog
  • Traczykowski Paweł – religia
  • Trzyna Agnieszka – psycholog
  • Zelek Aleksandra – edukacja dla bezpieczeństw

Biblioteka szkolna

  • Gaudig Milena

Pracownicy admnistracji i obsługi

Administracja

  • Ewa Jarecka – sekretarz szkoły
  • Marta Wiśniewska – kierownik gospodarczy       

Pracownicy obłsugi

  • Agnieszka Borger
  • Małgorzata Kozioł
  • Małgorzata Mrowiec
  • Agnieszka Pawłowska
  • Marzenna Walczyk
  • Aneta Schumacher

Woźny

  • Jan Markiewicz

Konserwator

  • Jarosław Zając
Skip to content