Absolwenci

Absolwenci „3”, „15” i „ 315” - łączcie się z nami!

Bardzo chcemy bliżej poznać losy swoich absolwentów i dowiedzieć się, jak potoczyło się ich życie po ukończeniu podstawówki. W wyniku połączenia Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 15 utworzona została w roku 2006 Szkoła Podstawowa nr 315. To trzy różne szkoły, trzy różne społeczności absolwentów, ale dla nas jednakowo istotne. Wierzymy, że zawarte tu przyjaźnie przetrwały próbę czasu i ciągle pamiętacie Państwo kolegów i koleżanki z dawnych lat. Liczymy na to, że społeczność naszej szkoły powstałej z połączenia „trójki" i „piętnastki” zaliczacie również do grona swoich przyjaciół. Tworząc zakładkę „Absolwenci” chcemy założyć „szkolną rodzinę”. Chcemy również odwoływać się do osiągnięć osób, które ukończyły naszą szkołę i osiągnęły swój życiowy sukces. Przy okazji - może odżyją szkolne wspomnienia, opowieści, więzy przyjaźni, ciekawe historie? Dlatego prosimy o kontakt wszystkie te osoby, które niegdyś opuściły mury Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 15 lub Szkoły Podstawowej nr 315, a dziś zgadzają się, żeby ich podstawówka mogła pochwalić się swoimi Absolwentami. Zainteresowanych prosimy o kontakt
na adres e-mail: dyrektor@sp-315.swidnica.pl
lub pod nr tel.

Księga absolewntów SP 315

Już nie długo…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Adamkiewicz Wiktoria

Bentkowska Magdalena

Dąbrowski Julian Paweł

Frączek  Artur

Frączek Kacper

Gruchot Agata

Grzelak Mateusz

Hager Simon

Janas Natalia

Kaczmarek Kacper

Krzykalska Karina

Kubik Wiktoria Patrycja

Miącz Wiktoria

Nazarko Bartosz Mateusz

Nowakowski  Krystian Marcin

Pilarczyk Kacper

Suppa Dawid

Szewczyk Oskar Sebastian

Waleński Wiktor

Walichnowski Karol Wojciech

Wensker Wincenty Krzysztof

Wołek Marek

  1. Baumgartner Julian
  2. Grajzer Wojciech
  3. Hager  Kacper Grzegorz
  4. Hauzer Daria Katarzyna
  5. Kadziszewski Jakub Michał
  6. Kantorowicz Wiktoria Zofia
  7. Kłus Natalia Anna
  8. Kulczyński Aleksander
  9. Kuliński Oliwier Artur
  10. Kwapińska Jagoda Marianna
  11. Lema Wiktoria Teresa
  12. Nowak Jessica
  13. Nowak Michał Tomasz
  14. Nowak Tomasz Jan
  15. Nóżka Kacper
  16. Paterak Mateusz
  17. Piekarz Dawid Piotr
  18. Rogowska Paulina
  19. Stacherski Dawid
  20. Walczak Paweł
  21. Wolak Aurelia Karolina
  22. Wołek Magdalena
  23. Zając Adriana
  24. Zdanowicz Weronika
  25. Zdanowicz Wiktor Adam     .
  1. Ampanowicz Anna Teresa
  2. Bartko-Kozieł Róża
  3. Bentkowski Szymon
  4. Czajkowska Daria
  5. Drab Piotr
  6. Hucał Sandra Nina
  7. Janiak Adam Marcin
  8. Janiak Dawid
  9. Kowalik Judyta
  10. Kozłowska Nikola
  11. Majewska Beata
  12. Marek Jakub Antoni
  13. Mrzygłód Anna Aleksandra
  14. Myczkowska Aleksandra
  15. Peszko Patryk
  16. Pielech Stefan Marek
  17. Piła Dominik Grzegorz
  18. Przybylski Adam
  19. Stupień Dawid
  20. Szeliga Klaudia Karolina
  21. Średnicka Aleksandra
  22. Tragarz Bartłomiej
  23. Walczak Kamila
  24. Witkowska Estera Aleksandra
  25.  
  26.  

Klasa VIA

  1. Błaszczyk Patryk Oskar
  2. Bzdyl Daniel Damian
  3. Duma Arkadiusz Kamil
  4. Dyrda Maciej
  5. Kmieć Aleksandra Sara
  6. Olejarczyk Emilia
  7. Rogowska Anna
  8. Sługocka Natalia Katarzyna
  9. Sokołowski Szymon Karol
  10. Srokowski Daniel
  11. Studniarek Mateusz Konrad
  12. Szopa Sebastian
  13. Szymański Jakub Marian
  14. Waleński Krzysztof
  15. Zdanowicz Adam Sebastian
  16. Szklarska Patrycja Barbara
 

Klasa VIB

  1. Bar Aurelia Ewa
  2. Bar Hubert Robert
  3. Dolinna Agata Małgorzata
  4. Dyrcz Wojciech Mikołaj
  5. Granzow Mateusz Grzegorz
  6. Grodek Robert Ludwik
  7. Hardel Paulina Natalia
  8. Hliwa Dawid Jan
  9. Krupa Gabriela Anna
  10. Lema Angelika Wanesa
  11. Lema Dawid Artur
  12. Maizels Oskar
  13. Nowak Agnieszka Anna
  14. Patro Karolina
  15. Szeliga Andrzej Filip
  16. Szrejder Marieta Monika
  17. Tetkowski Dawid Paweł

Klasa VIA

 

  1. Banach Anna Maria
  2. Bryjowska Marlena Maria
  3. Czaja Olga Krystyna
  4. Dola Wiktoria
  5. Gut Natalia
  6. Jankowska Nikola Dominika
  7. Kawka Natalia Władysława
  8. Kulig Kamila
  9. Piekarz Angelika Roksana
  10. Piorun Krystian Paweł
  11. Rusiecka Patrycja
  12. Staśkiewicz Sabina
  13. Sularczyk Norbert Sebastian
  14. Walczak Dominik Piotr
  15. Walczak Karolina
  16. Walczak Krystian
  17. Wasilenia Jakub Marcin
  18. Zdanowicz Angelika

 

 

Klasa VIB

 

  1. Bilińska Aleksandra Klaudia
  2. Bortkiewicz Paweł
  3. Charyk Dominik Wirgiliusz
  4. Detko Kacper
  5. Fedak Berenika Mariola
  6. Golowski Kacper Marek
  7. Grzelak Ilona Agata
  8. Guz Kamil
  9. Hardel Angelika
  10. Kaczmarek Przemysław
  11. Kaniowski Kacper
  12. Konior Dawid
  13. Krupa Dominik Paweł
  14. Liphardt Adriana
  15. Majchrzak Martyna Renata
  16. Mika Klaudia
  17. Miński Piotr Krzysztof
  18. Spisak Michał
  19. Szrejder Nikol

Klasa VI A

 

  1. Banach Kornelia
  2. Ciachowski Artur
  3. Dąbrowska Karina
  4. Dziubek Aleksandra
  5. Gruchot Adrianna Maria
  6. Jóźwiak Brajan
  7. Matjaszek Sebastian
  8. Piestrak Gabriela
  9. Przybylski Janusz
  10. Robak Norbert
  11. Siamburski Przemysław
  12. Sikorski Dawid
  13. Stachera Amelia
  14. Szczęsna Joanna
  15. Szenejko Tytus
  16. Werner Adrian
  17. Wójtowicz Patryk Dariusz

 

Klasa VI B

 

  1. Dera Paulina
  2. Brygadzin Paweł Rafał
  3. Cieplik Alicja Klaudia
  4. Dąbrowski Paweł Marek
  5. Kamiński Aleks Adam
  6. Kraińska Kinga Anna
  7. Kuzara Karol Krzysztof
  8. Łęcka Klaudia
  9. Naumów Julita
  10. Partyczny Bartosz Daniel
  11. Piła Patrycja
  12. Sionko Maksymilian
  13. Sobczak Maciej Jakub
  14. Strugała Łukasz
  15. Strugała Mateucz
  16. Śnihur Aneta Daria
  17. Wiśniewski Jakub Aleksander

 

Klasa VI A

  1. Barański Robert
  2. Ćwiek Paweł
  3. Dalecki Maciej
  4. Dera Katarzyna
  5. Gliwa Dawid
  6. Gromkiewicz Marta
  7. Gruchot Angelika
  8. Jędrysiak Sebastian
  9. Jóźwiak Angelika
  10. Komar Daria
  11. Korczyńska Wiktoria
  12. Lenort Agata
  13. Lesiak Tobiasz
  14. Lubańska Daria
  15. Miciuda Joanna
  16. Panek Maciej
  17. Sidoruk Hanna
  18. Sionko Jessica Edyta
  19. Sokołowski Maciej
  20. Tymiński Patryk
  21. Walczak Żaneta
  22. Wasilenia Mateusz

 

Klasa VI B

 

  1. Charyk Remigiusz
  2. Frączek Kamil
  3. Fronczkiewicz Alicja Maria
  4. Kapitanowicz Natalia
  5. Kazimierczak Bartosz
  6. Kłys Paulina
  7. Kot Tomasz Damian
  8. Kowalik Justyna
  9. Magierska Klaudia
  10. Miącz Marek
  11. Monica Karolina
  12. Myczkowska Dorota
  13. Nowak Angelika
  14. Osiak Piotr
  15. Partyczny Kamil
  16. Paś Paweł
  17. Sobczyk Alicja
  18. Stadniak Pamela Wiktoria
  19. Szymańska Aleksandra Adelia
  20. Tomaszewski Michał

Klasa VI A

 

  1. Gajowczyk Daniel
  2. Gałoś Kamil
  3. Gorzelak Oskar
  4. Janiak Jakub
  5. Łysoń Arkadiusz
  6. Onuszczak Adam
  7. Ożga Marta
  8. Partyka Krystian
  9. Plis Malwina
  10. Prymuła Krystian
  11. Reis-Ghanavati Sara
  12. Szopa Dawid
  13. Szymański Paweł
  14. Wróblewski Ernest
  15. Zając Marcin
  16. Zakrzewska Oliwia

 

 

Klasa VI B

 

  1. Albrycht Klaudia
  2. Cis Paulina
  3. Czajkowski Bartłomiej
  4. Granzow Anna
  5. Holutiak Paulina
  6. Koper Aleksandra
  7. Kozłowski Jakub
  8. Krupa Kamila
  9. Krupa Sylwia
  10. Lema Piotr
  11. Ożóg Dawid
  12. Ożóg Kamil
  13. Sobczyński Mateusz
  14. Studniarek Adam
  15. Szymczyk Daniel
  16. Żyła Daniel

 

 

Klasa VI C

 

  1. Bęczkowska Klaudia
  2. Bęczkowski Bartosz
  3. Brygadzin Aleksander
  4. Cieplik Adrian
  5. Christ Adriana
  6. Długopolski Radomir
  7. Foryś Karolina
  8. Grzywak Martin
  9. Górski Krzysztof
  10. Herba Patrycja
  11. Kisiel Tymoteusz
  12. Kwapińska Malwina
  13. Matuszkiewicz Natalia
  14. Mozol Kinga
  15. Naumów Daniel
  16. Podbielski Bartłomiej
  17. Rydzewska Magdalena
  18. Szymkowiak Patrycja
  19. Wasilewicz Mateusz
  20. Wiśniewski Michał
  21. Żywioł Klasudia

 

 

Klasa VI A

 

  1. Barański Paweł
  2. Czajkowski Grzegorz
  3. Ćwiek Jakub
  4. Feldy Aleksandra
  5. Gorzelak Sara
  6. Gromkiewicz Marcin
  7. Grubasz Agnieszka
  8. Hołdanowicz Łukasz
  9. Kanas Konrad
  10. Kowalik Szymon
  11. Malinowska Angelika
  12. Nowak Justyna
  13. Oleszczak Justyna
  14. Osiak Paweł
  15. Piestrzeniewicz Dagmara
  16. Podobińska Kamila
  17. Serafin Paulina
  18. Studnicki Piotr
  19. Szczepankowski Mateusz
  20. Wolski Mateusz
  21. Zdanowicz Paulina

 

 

Klasa VI B

 

  1. Bieniek Rafał
  2. Brygadzin Jan
  3. Dąbrowska Klaudia
  4. Detko Bartosz
  5. Dominik Michał
  6. Dyszy Kamil
  7. Filimowski Patryk
  8. Lewandowski Piotr
  9. Madaliński Maksymilian
  10. Mierzejewski Kamil
  11. Ochocki Dariusz
  12. Ożga Marcin

Klasa VI A

 

  1. Błaszczyk Dawid
  2. Budzik Mateusz
  3. Cicha Malwina
  4. Cnota Paulina
  5. Czubaszek Mariusz
  6. Frajkur Paulina
  7. Goździewski Jarosław
  8. Iwan Dominika
  9. Iwan Michał
  10. Kmiecik Krzysztof
  11. Luboński Marek
  12. Miciuda Dariusz
  13. Podsiadły Monika
  14. Szewczyk Aleksandra
  15. Taraban Natalia
  16. Wosik Aneta

 

 

Klasa VI B

 

 

  1. Bartoch Agnieszka
  2. Czajkowski Mirosław
  3. Fuksa Miłosz
  4. Gryczuk Katarzyna
  5. Hałup Sebastian
  6. Jabłońska Karolina
  7. Jaworski Aleksander
  8. Kuryło Kamil
  9. Łaskrzewska Paulina
  10. Nowak Magdalena
  11. Piekarz Kamil
  12. Robak Kamila
  13. Stasiuk Radosław
  14. Strzeżek Paweł
  15. Surnik Joanna
  16. Tymiński Dawid
  17. Witkowski Kamil

 

 

Klasa VI C

 

  1. Bieniek Ewa
  2. Brzezowska Natalia
  3. Dopart Paulina
  4. Grajzer Tomasz
  5. Kaniowski Jakub
  6. Kazimierczyk Łukasz
  7. Kołodziej Rafał
  8. Kruk Borys
  9. Lema Monika
  10. Madaliński Dominik
  11. Malina Magdalena
  12. Nosarzewska Agnieszka
  13. Sobczak Aleksy
  14. Turkiewicz Kacper
  15. Uroda Magdalena
  16. Wróblewski Piotr
  17. Zatorska Agata
  18. Zięba Mikołaj
  19. Paraskiewicz Daria

 

 

 

Klasa VI D

 

  1. Baran Agnieszka
  2. Baran Katarzyna
  3. Deptuła Konrad
  4. Filipiak Jakub
  5. Klamka Tomasz
  6. Keller Mariusz
  7. Kocjan Paulina
  8. Krawczyk Adam Paweł
  9. Łużny Grzegorz
  10. Marynowska Joanna
  11. Matjaszek Damian
  12. Miącz Arnold
  13. Nowak Armin
  14. Pilarczyk Klaudia
  15. Piotrowski Igmar
  16. Rybczyńska Justyna
  17. Sowa Paula
  18. Teperek Paulina
  19. Wodniak Kamil
  20. Żumanow Marcin

Księga absolewntów SP 3
- wpisali się do naszej księgi...

  1. p. Artur Moneta – dyrektor Sądu Okręgowego w Świdnicy.
  2. ks. dr Piotr Mrzygłód – dyrektor Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Filozoficzno-Etycznych przy Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.
  3. p. Bartłomiej Janiak – specjalista kardiolog, Regionalny Szpital Specjalistyczny „LATAWIEC” w Świdnicy.
  4. p. Bożena Kuźma –  Świdnicki Ośrodek Kultury.
  5. p. Tadeusz Szarwaryn – dyrektor Szkoły Podstawowej w Pszennie.
  6. p. Sebastian Papadakis – właściciel firmy budowlanej SIGMA w Świdnicy.
  7. p. Magdalena Butkiewicz – pedagog, logopeda Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy.
  8. p. Violetta Gnysińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy.
  9. p. Krystyna Przyborowska – nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy.
  10. p. Anna Wiaderna – nauczyciel przedszkola, Miejskie Przedszkole nr 3 w Świdnicy.
  11. p. Michał Kulig – radny Rady Miejskiej Świdnicy, pedagog Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy.
  12. p. Anna Jaworska – przewodnicząca Rady Rodziców  przy Szkole Podstawowej nr 315 w Świdnicy.
  13. p. Anna Wiaderna – nauczyciel Przedszkole nr 3 w Świdnicy
  14. p. Magdalena Iwanów – Hurtownia Farmaceutyczna w Świdnicy
  15. p. Krzysztof Trzciński – inżynier informatyk, Strefa Ekonomiczna Żarów.
  16. p. Renata Trzcińska – nauczyciel, Zasadnicza Szkoła Specjalna w Świdnicy.
  17. p. Iwona Tatara – nauczyciel, Katolicka Szkoła Podstawowa w Wirach.
  18. p. Irena Kuflińska (z d. Ciunowicz) – magister polonistyki, przez wiele lat nauczyciel języka polskiego i historii. Dziękujemy Pani za piękny list i wpomnienia dotyczące nauczycieli uczących w Szkole Podstawowej nr 3 w Świdnicy w latach 1954 – 1961.
  19. p. Zbigniew Wełna – młodszy ekspert służby celnej

Księga absolewntów SP 15
- wpisali się do naszej księgi...

  1. p. Tomasz Jamróg  –  dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury.
  2. p. Danuta Morańska  –  dyrektor Gimnazjum nr 1 w Świdnicy.
  3. p. Magdalena Noceń – nauczyciel Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy.
  4. p. Paulina Dopart – tegoroczna maturzystka II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy profil biologiczno – chemiczny
  5. p. Elżbieta Kwapińska – nauczyciel, Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej.
Skip to content