Dzisiaj: Czwartek, 22 października 2020

2016.03 - Zbliża się "Barka Radości"

W Świdnickim Ośrodku Kultury w dniach 5 – 6 maja 2016 r. będą trwały przesłuchania konkursowe II Dziecięcego Festiwalu Muzycznego Barka radości”. Organizatorem Festiwalu jest Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy.

Zgodnie z Regulaminem Festiwalu wykonawcy prezentowali się w dwóch kategoriach: grupy taneczne oraz grupy wokalne. W ubiegłym roku podczas dwudniowych eliminacji Jury powołane przez Organizatora czyli Szkołę Podstawową nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy przesłuchało 41 zgłoszonych zespołów.

Przesłuchania konkursowe to dziecięcy taniec i zabawa. Niezwykle ciekawe stroje, dumne miny i radość w sercach widoczne były podczas prezentacji wszystkich zespołów.

Karta zgłoszenia.pdf

pdf, 531K, 03/10/16,