Dzisiaj: Czwartek, 22 października 2020
 Czytających: 37

Zaproszenie dla rodziców

Witajcie,

Pragniemy zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematyką sportu dziecięcego na Konferencję Odpowiedzialnego Rodzica w Świdnicy, która obędzie się w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy o godz. 17. W trakcie konferencji odbędą się warsztaty dla rodziców, nauczycieli oraz trenerów, nt. "Jak motywować - wspierać dziecko w działaniach sportowych", które przeprowadzi Paweł Hoffman – psychoterapeuta, trener zajmujący się tematyka szkoleń blisko od 20 lat.

 

Paweł Hoffmann

Więcej na temat Pawła można przeczytać na www.hogosystem.eu/o-nas

 

Organizatorem konferencji jest Sportowy Klub Taekwon-do "Tiger" przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Starostwem Powiatowym oraz Akademią Świadomego Rozwoju. Zapisy na wydarzenie odbywają się przez stronę www.skttiger.pl, na której należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

 

Konferencja Odpowiedzialnego Rodzica jest elementem podsumowania Programu „Mali Wspaniali” w Świdnicy. W związku z charakterem imprezy warsztaty są otwarte dla osób zainteresowanych tematyką psychologii dziecięcej, psychologii sportu oraz pracą z dziećmi. W związku z rosnącą popularnością projektu w Świdnicy oraz zainteresowaniem tematyki motywacji w sporcie dziecięcym postanowiliśmy stworzyć możliwość rodzicom, nauczycielom oraz trenerom różnych dyscyplin dostępu do tej wiedzy.

 

Data: 5 czerwca 2018 (wtorek), godz. 17:00

 

Miejsce: Aula widowiskowa I Liceum ogólnokształcącego w Świdnicy, ul. Pionierów 30

 

Kontakt: 516 175 919 - Tomasz Bohuszewicz - koordynator wydarzenia

 

Zapraszamy do zapisów !!!

Pozdrawiam,
Tomasz Bohuszewicz

Aktuallizacja: 2018.05.24 - 10:46 / Autor: SP315
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka