Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017
 Czytających: 42

Zajęcia pozalekcyjne

8. October 2016

 

Nazwisko
i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć i do kogo adresowane

Termin

Butkiewicz Magdalena

 

Zajęcia korekcyjno – kompensasyjne

Piątek 13:30-14:30

Pomoc w odrabianiu lekcji (świetlica)

Wtorek 13.30-14.30

Dobrowolska Renata

 

Gimnastyka korekcyjna (świetlica)

Piątek 13:45-14:45

Gimnastyka korekcyjna oddział „0”

Wtorek 12:30-13:30

Falkowska Monika

 

Koło plastyczne (świetlica)

Poniedziałek 13:30-14:30

Koło szachowe (świetlica)

Czwartek 13:30-14:30

Gnysińska Violetta

 

Zajęcia wyrównawcze

Piątek 12:45-13:30

Koło przyrodnicze (świetlica)

Piątek 13:30-14:30

Jabłońska Irena

Pomoc w odrabianiu lekcji (świetlica)

Środa 13:30-14:30

Pomoc w odrabianiu lekcji (świetlica)

Piątek 13:30-14:30

Jastrzębska Renata

 

SKS

Środa 13:40-15:10

SKS

Środa 13:40-15:10

Kętrzyńska Bogusława

 

Pomoc w odrabianiu lekcji (świetlica)

Poniedziałek 13:30-14:25

Koło przyrodnicze „Chcemy wiedzieć więcej”

Poniedziałek 14:30-15:15

Kokoszka Adriana

 

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 12:45-13:30

Koło j. angielski

Poniedziałek 12:45-13:30

 

Zajęcia pozalekcyjne

8. October 2016

 

Kościołek Leszek

 

Zajęcia artystyczne (świetlica)

Czwartek 13.30 – 14.30

Zajęcia artystyczne (świetlica)

Środa 14:30-15:30

Kozakow Małgorzata

 

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 12:45-13:30

Koło mały artysta (1-3)

Środa 13:40 – 14:25

ks. Krzak Krzysztof

 

Koło katechetyczne (świetlica)

Wtorek 12:45-13:45

Gry planszowe (świetlica)

Czwartek 12:45-13:45

Moneta Marta

 

Zespół wokalny

Czwartek 13:30-14:30

Myczak Magdalena

 

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 13:40-14:25

Koło filmowo-teatralne
 (kl. 4-6)

Wtorek 13:40-14:25

Kwaśniewska Ewa

 

Bajkolandia (świetlica)

Wtorek 12:30-13:30

Bajkoterapia (świetlica)

Wtorek 13:30-14:30

Podlewska Bożena

 

Zajęcia wyrównawcze

Środa 12:45-13:30

Zajęcia integracyjne – Wesołe zabawy z Klanzą

Środa 13:30-14:30

Przybylska Agnieszka

 

Zajęcia wyrównawcze

Środa 13:40-14:25

Geogebra – matematyka na komputerze

Wtorek 13:40-14:25

Sztetner Beata

 

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 12:45-13:30

Koło muzyczne

Czwartek 12:45-13:30

Wołoszyn Jadwiga

 

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 11:45-12:30

Koło plastyczne 1-3

Środa 12:45-13:30

 

Aktuallizacja: 2017.10.24 - 05:50 / Autor:
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka