Dzisiaj: Poniedziałek, 10 grudnia 2018

2018.11 - Chatka Baby Jagi

Uczniowie klasy I wzięli udział w konkursie pod hasłem „Chatka Baby Jagi” nawiązującym do baśni pt.:„Jaś i Małgosia”. Prace mogły być wykonane dowolną techniką wspólnie z rodzeństwem lub rodzicami. Wyniki… więcej»

2018.11 - Misiowy Dzień w 315

Pluszowe misie są ulubieńcami dzieci na całym świecie. Dla wielu z nich są źródłem radości dodają otuchy i są przytulanką nieodzowną przy zasypianiu.   26 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy… więcej»

2018.11 - Historyczne spotkanie najmłodszych uczniów szkoły

W dniu 9 listopada 1918 roku w przededniu obchodzonych w całym kraju uroczystości z okazji stu lat od odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie klas – III stali się uczestnikami… więcej»

2018.11 - Ślubowanie w 315 w roku 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Dnia 16 listopada dzieci z klasy pierwszej podczas uroczystości pasowania stały się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. To był wyjątkowy dzień w którym pierwszakom towarzyszyli najbliżsi członkowie rodziny. Na uroczystości gościła… więcej»

2018.11 - Wycieczka do Wrocławia

Podróż w czasie miała miejsce 20 listopada 2018r. W tym dniu klasa 6a i 7b wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Z pozoru zwykły wyjazd do innego miasta stał się… więcej»

2018.11 - Śniadanie daje moc 2018!

Kolorowe kanapki łódki z jajek i sera sałatki warzywne owocowe oraz przepyszne owocowe szaszłyki przygotowywali w czwartek 8 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy. Do ogólnopolskiego programu edukacyjnego… więcej»

2018.11 - ŚWIĘTUJEMY 100 - LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKE NIEPODLEGŁOŚCI!!!

14 listopada 2018 r. uczniowie naszej Szkoły zebrali się na sali gimnastycznej aby świętować 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.   Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania Hymnu Polski.  … więcej»

2018.11 - SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Historycznym zorganizowanym w ramach obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs składał się z dwóch etapów:   I etap –… więcej»

2018.11 - Sukces Mileny