Dzisiaj: Czwartek, 18 października 2018

2018.10 - Spotkanie z aktorem Filipem Niżyńskim

W ramach Świdnickiego Festiwalu „Czas na teatr teatr na czasie” przygotowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury w Szkole Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy zagościł aktor Teatru Lalki… więcej»

2018.10 - Kartka dla Bohatera

Historia to nie tylko to co było… Historia powstaje każdego dnia i my jesteśmy jej uczestnikami. Nie chcemy być bierni chcemy ją tworzyć i pamiętać. Dlatego uczniowie klasy VIII A… więcej»

2018.09 - Wybory do Dużego Samorządu Uczniowskiego!

W dniu 24.09.2018r. odbyły się wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego w Szkole podstawowej Nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy. Kandydaci - uczniowie klas VI-VIII – prezentowali swoje… więcej»

2018.09 - Mister Szkoły 2018/2019 wybrany!

W czwartek 27.09.2018 r. odbyła się dyskoteka dla klas IV-VIII podczas której uczniowie świętowali Dzień Chłopaka.   Dyskotekę prowadziły nasze „zawodowe” DJ’ki z klasy VIII: Natalia Piestrak i Wiktoria Fiałka.… więcej»

2018.09 - Dzień Chłopaka w kl. I

W piątek dzieci z klasy pierwszej zorganizowały z dużą pomocą rodziców Klasowy Dzień Chłopaka. Elegancko ubrani z krawatami na szyjach uczniowie wzięli udział w różnych konkurencjach i zabawach. Uczyli się… więcej»

2018.09 - Lekcja historii w teatrze!

We wtorek 25.09.2018 klasa 8a miała okazję wziąć udział w lekcji historii w innym niż zwykle wydaniu – dzieci obejrzały spektakl teatralny pt.: ”Dusze zamknięte w słoikach”. Przedstawienie dotyczyło wydarzeń… więcej»

2018.09 - Otwarcie stadionu i pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe

Po rocznej przerwie udało się klasom VII i VIII naszej szkoły wziąć udział w międzyszkolnych zawodach sportowych Zawody te pod nazwą Drużynowa Liga Lekkoatletyczna zbiegły się z otwarciem Stadionu Miejskiego… więcej»

2018.09 - Spotkanie zajawkowiczów