Dzisiaj: Środa, 20 lutego 2019

2019.02 Dzień baśni i bajek

13 lutego w oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Dzień baśni i bajek. Już od najmłodszych lat chcemy pokazać dzieciom piękno literatury i wyjaśnić powiedzenie "Kto czyta- żyje wielokrotnie...". Dzięki wspaniałym baśniom bajkom… więcej»

2019.02 Klimat to temat! - program edukacyjny dotyczący zmiany klimatu i wyzwań globalnych

Nasza szkoła dołączyła do programu edukacyjnego „Klimat to temat”.   Cele programu:   Program Klimat to temat! podejmuje aktualne zagadnienia związane z bliskimi nam zjawiskami i wydarzeniami. Ma na celu… więcej»

2019.01 Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0 - III

Dnia 23 stycznia w naszej szkole odbył się bał karnawałowy. Uczniowie klas - III poprzebierani za piratów policjantów wróżki księżniczki koty wampiry biedronki świetnie bawili się tańczyli i prezentowali… więcej»

2019.01 XXX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Głoskowe rymowanki”

Zachęcam do udziału w XXX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Głoskowe rymowanki”.   W ramach konkursu należy napisać krótką rymowankę z wybraną trudnością logopedyczną (np.: sz ż cz dż k… więcej»

2019.01 Konkurs Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro

Zachęcam do udziału w XX edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj dziś i jutro” odbywającego się w roku 2019 pod hasłem „POTĘGA ŻYWIOŁÓW ZIEMI”    … więcej»

2019.01 Ferie zimowe w SP 315

Ferie zimowe powoli się kończą. Niektórzy wyjeżdżali w góry lub nad morze inni na obozy narciarskie - był to czas odpoczynku z rodziną.   Dla tych którzy zostali w mieście… więcej»

2019.01 Międzyszkolne Zawody Sportowe

Oto nasze zmagania sportowe na zawodach międzyszkolnych w ostatnim miesiącu:   IV miejsce dziewcząt klas VII-VIII w piłce ręcznej - 11.01.2019 V miejsce chłopców klas VII-VIII w piłce ręcznej -… więcej»

2019.01 Dyskoteka karnawałowa w SP 315

22 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów Szkoły dyskotekę karnawałową.   Uczniowie tańczyli i śpiewali przy rewelacyjnej muzyce. Imprezą młodzież z klasy 8a na czele z Przewodniczącą Szkoły Niezawodną Wiktorią… więcej»

2019.01 Wzorowy BIOLOG i GEOGRAF

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019 w klasach VA - VIIIA odbyły się dwa konkursy na WZOROWEGO GEOGRAFA I WZOROWEGO BIOLOGA.   W tym konkursie brały udział całe klasy.  … więcej»

2019.01 Żywa lekcja muzyki w SP 315

16 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w audycji (koncercie) prezentującym żywą muzykę omawianą w sposób ciekawy i przystępny przez znakomicie przygotowanego do pracy z dziećmi Rickiego.     Koncert… więcej»

2019.01 Gramy dla Dzieci

Wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy uczestniczyli 13 stycznia 2019r. podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kweście ulicznej. 27 finał WOŚP zagrał dla… więcej»

2019.01 Konkursowe przedstawienie uczniów SP315

18 styczna w Sali Lustrzanej uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć przedstawienie w wykonaniu grupy teatralnej działającej w ramach zajęć z projektu Każdy jest ważny. Scenariusz oparty był na motywach utworu… więcej»

2019.01 Uczniowie SP315 na deskach Teatru Miejskiego

Zgryźliwy starzec nienawidzi Bożego Narodzenia. Jest skąpy samolubny bezduszny nie lubi ludzi i to czyni go bardzo samotnym. Prowadzi sklep i interesuje się tylko pomnażaniem swojego majątku. W wigilijną noc… więcej»

“Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU”- projekt realizowany w szkole w roku szkolnym 2018/2019

Kampania profilaktyczno-edukacyjna kierowana do uczniów klas IV – VIII ich rodziców i nauczycieli. Jej realizacja zakłada przeprowadzenie działań w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych szczególnie antyspołecznych i przestępczych we wszystkich szkołach… więcej»

2019.01 - Udział naszej szkoły w Orszaku Trzech Króli

Dnia 6 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami uczestniczyli w ulicznych jasełkach czyli w Orszaku Trzech Króli który po raz kolejny przeszedł ulicami Świdnicy.… więcej»

2018.12 - Kolędowanie w 315

W piątek 21 grudnia uczniowie z klas IV - VIII ze Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy spotkali się aby wspólnie pokolędować i złożyć sobie życzenia… więcej»

2018.12 - X Konkurs Kolęd i Pastorałek rozstrzygnięty!

14 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej I Liceum Ogólnokształcącego odbył się X Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci w wieku przedszkolnym zorganizowany przez Szkołę Podstawową 315 im. Jana Pawła… więcej»

2018.12 - Szkolny Dzień Życzliwości 2018

Aby podkreślić jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku serdeczności mówienie dobrych słów czy też niesienie bezinteresownej pomocy innym obchodziliśmy Szkolny Dzień Życzliwości. W tym dniu w szkole dominował… więcej»

Aktuallizacja: 2019.02.17 - 22:08 / Autor: Webmaster