Dzisiaj: Wtorek, 23 kwietnia 2019

2019.03 Wiosna…wiosna, wiosna..ach to, ty!

W czwartek wiosna przywitała nas iście ciepło i słonecznie – i u nas w szkole atmosfera była równie wiosenna. Uczniowie przebrani byli w kolorowe stroje a dziewczyny dodatkowo miały wpięte… więcej»

2019.03 Zemsta Logopedy – czyli wierszyki łamiące języki

20 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski „Zemsta Logopedy – czyli wierszyki łamiące języki”.   Konkurs cieszył się dużą popularnością – w umie wzięło… więcej»

2019.03 UCZESTNICZYLIŚMY W I EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU ” MISTRZ GASTRONOMII”