Dzisiaj: Środa, 16 października 2019

2019.06 - Pożegnania nadszedł czas…

Po raz pierwszy po wielu latach szkoła SP 315 żegnała ósmoklasistów.   Na uroczystym apelu który został rozpoczęty polonezem klasa ósma - „ozdobiona” biretami - powiedziała „do widzenia” wszystkim obecnym… więcej»

2019.06 - Olimpiada Sportowa nie zna granic

Po rocznej przerwie udało się klasom VII i VIII naszej szkoły wziąć udział w międzyszkolnych zawodach sportowych Zawody te pod nazwą Drużynowa Liga Lekkoatletyczna zbiegły się z otwarciem Stadionu Miejskiego… więcej»

2019.06 Świdnicka Gryfiada

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Gryfiadzie – prezentacjach artystycznych zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. W tym roku uczniowie przygotowali pokaz nawiązujący do życia księżnej Anny… więcej»

2019.05 Świdnicka wiosna artystyczna-warsztaty mydlarskie

20.05.2019r. w Szkole Podstawowej nr 315 w Świdnicy odbyły się warsztaty mydlarskie dla 24 dzieci. Powstały piękne mydełka które dzieci zrobiły dla swoich mam. Nie zabrakło też wspólnej zabawy. Bezpłatne… więcej»

2019.03 Wiosna…wiosna, wiosna..ach to, ty!

W czwartek wiosna przywitała nas iście ciepło i słonecznie – i u nas w szkole atmosfera była równie wiosenna. Uczniowie przebrani byli w kolorowe stroje a dziewczyny dodatkowo miały wpięte… więcej»

2019.03 Zemsta Logopedy – czyli wierszyki łamiące języki

20 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski „Zemsta Logopedy – czyli wierszyki łamiące języki”.   Konkurs cieszył się dużą popularnością – w umie wzięło… więcej»

2019.03 UCZESTNICZYLIŚMY W I EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU ” MISTRZ GASTRONOMII”