Dzisiaj: Poniedziałek, 13 lipca 2020

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

W dniu 13.12.2019 r. uczennica naszej szkoły NIKOLA RAJZER z klasy VII A zajęła IV miejsce  w etapie rejonowym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.

W dniu 25.11.2019 r. odbyły się szkolne eliminacje, w których uczennica zajęła I miejsce.

Celem Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej:

• potrzeby dbania o własne  zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia,

• kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych,

• pogłębianie wiedzy na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie,

• inicjowanie i realizowanie działań promujących zdrowie w środowisku lokalnym.

Olimpiada ma charakter konkursowy. Nastawiona jest na wymianę doświadczeń oraz rozwijanie i doskonalenie swoich umiejętności.

Życzymy Nikoli kolejnych sukcesów edukacyjnych!

Alicja Surowiec-Komarnicka

Aktuallizacja: 2019.12.19 - 18:52 / Autor: m.januszkiewicz