Dzisiaj: Czwartek, 22 października 2020

Wystawa z okazji Dnia Patrona 2018

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Czytelnicy!

Dnia 19 października 2018r. w Szkole Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy odbędzie się Dzień Patrona, w bibliotece szkolnej planujemy przygotować wystawę poświęconą naszemu Patronowi Janowi Pawłowi II, dlatego wszystkich, którzy posiadają pamiątki, książki, zdjęcia poświęcone, związane z Janem Pawłem II, proszę o wypożyczenie ich na czas trwania wystawy, po jej zakończeniu wszystkie wypożyczone pamiątki zostaną zwrócone. Proszę także, by przynoszone rzeczy, książki, albumy, zdjęcia były podpisane imieniem i nazwiskiem osoby wypożyczającej.

Pamiątki, książki, zdjęcia poświęcone, związane z Janem Pawłem II, proszę przynosić do biblioteki szkolnej do 15 października 2018r.

DZIĘKUJĘ!

K. Buczma