Dzisiaj: Środa, 16 października 2019

Wybory samorządowe

WYBORY SAMORZĄDOWE!

We wrześniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas I – III (wybory do Małego Samorządu) oraz klas IV – VIII (Duży Samorząd).

Poniżej podajemy wyniki głosowania:

Mały Samorząd:

• Przewodnicząca – Zuzanna Ziobro

• Zastępca Przewodniczącej – Maja Kielar

• Członkowie Małego Samorządu Uczniowskiego – Nicole Otto, Elżbieta Tomiczek, Amelia Reiss, Lena Szubka, Aleksander Ganus

Duży Samorząd:

• Przewodnicząca – Oliwia Kachnowicz

• Zastępca Przewodniczącej – Amelia Przybylska

• Członkowie Dużego Samorządu Uczniowskiego – Weronika Zaręba, Igor Czubski, Wiktoria Król, Amelia Cieplik, Camilla Baczyńska, Paweł Matjaszek, Victoria Sońska, Zuzanna Pawlak, Natalia Pielech.

Kandydaci byli wybierani w głosowaniu tajnym. Każdy uczeń wrzucił do urny kartkę z wybranym kandydatem do działań w Samorządzie.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Aktuallizacja: 2019.09.27 - 14:44 / Autor: m.januszkiewicz