Dzisiaj: Poniedziałek, 13 lipca 2020
 Czytających: 64

WRZESIEŃ, WRZESIEŃ…

WRZESIEŃ, WRZESIEŃ…

We wrześniowym koszyku spraw różnych bez liku. Gdzie podziały się wakacje? Czy nauczyciel ma zawsze rację? Czy w świetlicy jest jak w domu? Czy lubimy uśmiechać się wszędzie?

Co to będzie, w tym roku szkolnym, co to będzie!!!!!!

Szkoła może być przygodą!!! To jest prawda właśnie. Dzieci zapisane do świetlicy wiedzą, że dobry humor zależy od ich zachowania i ich samych. Podpisały kontrakt świetlicowy.

Korzystając ze słonecznych dni wrześniowych bawiliśmy się na placu zabaw w berka, w hula-hop, w podwórkowego twistera. Malowaliśmy kolorową kredą. Sprawdzaliśmy sprawność i gibkość przechodząc przez przeszkody -„laserowe sznurki”. Czasem dla zabawy przebieraliśmy się. Maskowaliśmy się w kasztanowych liściach lub tropiliśmy, odkrywaliśmy np. najmniejsze kasztany na placu zabaw. Nie nudziliśmy się, tworzyliśmy z kartonu budowle, papierowe zwierzaki, wycinaliśmy, malowaliśmy  farbami, kolorowaliśmy. Jednym słowem dzieje się !!!!!!!

 K. Karbownik - Urbańska

Aktuallizacja: 2019.10.14 - 10:31 / Autor: m.januszkiewicz
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka