Dzisiaj: Środa, 16 października 2019

Artolandia

Artolandia - kreatywna wyspa

Od początku września, raz w tygodniu, w każdy czwartek w naszej szkole odbywają się zajęcia rozwijające kreatywność dla klasy 5a.

Zajęcia mają rozbudzać wyobraźnię, rozwijać sprawności manualne oraz integrować grupę. Uczniowie mają mieć przyjemność i zabawę z tworzenia projektów i wyrażania siebie. Malujemy, wydzieramy, konstruujemy. Po prostu tworzymy i świetnie się bawimy !!!!! Korzystając z różnych technik artystycznych oraz różnych materiałów, także materiałów pochodzących z recyklingu, uczniowie w kreatywny sposób odpowiadają na proponowane hasła: „Ja i moje imię”, „Rama do portretu”, „Budujemy wieże”, „Kolorowe drzewa”.

K. Karbownik - Urbańska

Aktuallizacja: 2019.09.25 - 12:15 / Autor: m.januszkiewicz