Dzisiaj: Niedziela, 15 września 2019

Program Insta.Ling dla Szkół

Insta.Ling – skuteczna nauka słówek

Uczniowie naszej placówki biorą udział w XIII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Czas trwania programu przewidziany jest na semestr zimowy roku szkolnego 2019/2020.

Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół?

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Więcej informacji znajdziesz klikając w podany link:

Korzyści z przystąpienia do Programu

Dla nauczyciela:

• zarządzanie pulą słówek do nauczenia
  • weryfikacja systematyczności pracy uczniów
  • śledzenie postępów uczniów i zestawienia wyników
  • bezpłatny dostęp do zaawansowanych słówek

Dla ucznia:

• możliwość bezpłatnej nauki z Insta.Ling
  • nauka poprzez quiz
  • poziom trudności dostosowany indywidualnie do poziomu ucznia
  • motywowanie do systematycznej pracy