Dzisiaj: Niedziela, 15 września 2019

Witajcie! Przygoda czeka

WITAJCIE!

PRZYGODA CZEKA!!!

Wakacje dobiegły już końca. Uczniowie 2 września, po dwumiesięcznej przerwie, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy zebrali się na sali gimnastycznej na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

Pani Dyrektor – Magdalena Butkiewicz – powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Ze szczególną życzliwością zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej placówce życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Pozostałym natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym  roku szkolnym.

Po oficjalnej części spotkania, zebrani mogli obejrzeć krótką część artystyczną, przygotowaną przez uczniów klas VA, VB oraz VIA. Nieocenioną pomocą podczas przygotowania uroczystości służyła uczennica klasy VIII, Weronika Zaręba.

Przygotowaniem uroczystości zajęły się Panie D. Młot oraz E. Tyszkiewicz. Dziękujemy za pomoc Pani K. Karbownik – Urbańskiej.

Po zakończeniu akademii, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Aktuallizacja: 2019.09.05 - 17:58 / Autor: m.januszkiewicz