Dzisiaj: Poniedziałek, 13 lipca 2020

Szkoło, szkoło jak się masz- jesteśmy już uczniami!

14 października obchodziliśmy w naszej Szkole Święto Komisji Edukacji Narodowej, które stało się doskonałą okazją do przyjęcia w poczet społeczności szkolnej uczniów klasy 1A. Pasowanie było wielkim przeżyciem dla wszystkich pierwszaków, pilnie przygotowywali się do tej uroczystości. Poznawali tradycje i patrona szkoły, uczyli się hymnu szkolnego. Każdy pierwszak z bijącym sercem stanął przed szeroką publicznością, czyli rodzicami, babciami i dziadkami, Dyrekcją Szkoły, nauczycielami i starszymi kolegami. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Złożyły ślubowanie i były pasowane przez Panią dyrektor na ucznia. Zwieńczeniem naszej uroczystości było wręczenie pierwszakom dyplomów oraz rożków obfitości wypełnionych słodyczami. Rodzice pierwszoklasistów przygotowali również dla dzieci słodki poczęstunek, za co serdecznie im dziękujemy. Uczniowie z Samorządu Szkolnego przekazali życzenia i laurki nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.
Wychowawca kl. 1A Bożena Podlewska

Aktuallizacja: 2019.10.16 - 17:53 / Autor: m.januszkiewicz