Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017

Historia szkoły

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy jest szkołą, która kultywuje bogate tradycje dwóch placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 15.

Obecnie jest to szkoła z małą ilością oddziałów i jest to nasz główny atut.

W kameralnej atmosferze nauczyciele mają szansę lepiej poznać podopiecznych i na bieżąco śledzić ich postępy. W małej szkole nauczyciele doskonale znają swoich uczniów, istnieje również bardzo silne poczucie wspólnoty a wzajemne kontakty są ściślejsze.
Przyszłością jest szkoła wyraźnie podkreślająca swoją odrębność i indywidualność.

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II jest szkołą bardzo atrakcyjną na tle innych świetnie prosperujących szkół.

Aktuallizacja: 2015.05.03 - 13:11 / Autor: Webmaster