Dzisiaj: Poniedziałek, 13 lipca 2020

Sukces uczennic z SP 315 w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

We wtorek 19.11.2019 r. uczennice naszej Szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy organizowanych przez Oddział Rejonowy PCK w Świdnicy oraz III LO w Świdnicy.

Do rywalizacji w mistrzostwach przystąpiło 6 pięcioosobowych drużyn ze szkół podstawowych ze Świdnicy (SP 2, SP 4, SP 6, SP 8, SP 315) oraz SP w Witoszowie Dolnym.

Uczniowie musieli zmierzyć się z czterema zadaniami praktycznymi oraz testem wiedzy
o pierwszej pomocy oraz PCK.

Liderem grupy była Alicja Kisiel. Pozostali uczestnicy to: Marta Janiak, Amelia Cieplik, Wiktoria Król oraz Weronika Walczak.

NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA II MIEJSCE!

Uczestnicy zostali przygotowani do konkursu przez Alicję Surowiec-Komarnicką w ramach Innowacji Pedagogicznej – „UMIEM POMAGAĆ - PIERWSZA POMOC”.

Gratulujemy sukcesu!

Alicja Surowiec - Komarnicka