Dzisiaj: Środa, 16 października 2019

SPACER PO MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Dzisiaj, 27 września, uczniowie klasy 6b wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach projektu „Czas na teatr, teatr na czasie”. Projekt ten prowadzony jest przez Świdnicki Ośrodek Kultury. Więcej informacji o wydarzeniu:

Podczas przechadzki uczniowie wysłuchali historii związanej z budynkiem, w którym mieści się instytucja, zwiedzili Wypożyczalnię, Czytelnię, odwiedzili Salę Cysterską. Mieli okazję zajrzeć w miejsca, które nie są na co dzień udostępniane Czytelnikom Biblioteki (kręte schody prowadzące z parteru aż na drugie piętro).

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać przygotowaną przez Panie Bibliotekarki zagadkę – musieli odnaleźć w zakamarkach Biblioteki kawałki tortu. Zadanie wykonali wzorowo!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Aktuallizacja: 2019.09.30 - 17:37 / Autor: m.januszkiewicz