Dzisiaj: Czwartek, 27 czerwca 2019
 Czytających: 78

Rodzice


2019.03 - Trwają zapisy do naszej szkoły!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy ogłasza zapisy do szkoły na rok szkolny 2019/2020.   Zachęcamy wszystkich rodziców dzieci 5-letnich 6-letnich i 7-letnich do zapisania… więcej»


Oferta edukacyjna

  Jesteśmy najmniejszą świdnicką szkołą a to wszystkim wychodzi na dobre!   Nasze hasło to:   PRAKTYCZNIE - NA DOBRY POCZĄTEK!       W roku szkolnym 2017/2018 oferujemy:… więcej»


2014.10 - List do Rodziców - Czytajmy dzieciom książki!

W październiku w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych do rodziców uczniów klas I – III zwrócono się z listem otwartym zachęcającym do wspólnego czytania książek. Wartość książki trudno przecenić:   więcej»


2012.09 - Co dziecko powinno zrobić samo, zanim skończy 12 lat...

Za portalem Gazeta.pl przedstawiamy listę 50 rzeczy które każdy dzieciak powinien zrobić zanim skończy 11 lat (i 3/4!). Są wśród nich czynności które pamiętamy z czasów naszego dzieciństwa i takie… więcej»


2012.09 - Co zamiast klapsa? - film dla rodziców

Wybieganie na ulicę nieustanne kłótnie z rodzeństwem czy rzucanie się na podłogę w supermarkecie. Takie zachowania potrafią wyprowadzić z równowagi niejednego rodzica.W odpowiedzi na potrzebę rozwijania umiejętności wychowawczych rodziców Fundacja… więcej»


2012.09 - O adaptacji dziecka do warunków szkoły

Pierwszy dzień w przedszkolu (szkole) to trudny moment zarówno  dla rodziców  jak i dla nauczycieli. Dla dziecka  to przede wszystkim nowe miejsce i nowi koledzy obca  pani która zawiera  nieznane… więcej»


2012.03 - Wirtualne wychowanie

Artykuł pochodzi ze strony www.deon.pl. Technologia powinna pomagać rodzicom w wychowaniu dzieci. Problemy rodzą się kiedy ich zastępuje. Zaczyna się już od kołyski. Wśród sprzętów polecanych przyszłym rodzicom przez portale internetowe na poczesnym miejscu znajduje… więcej»


Gdy dziecko robi sceny

Polecamy artykuły umieszczony na stronie www.dzieciaki.net Jako pierwszy - artykuł poruszający kwestię ogólnie nazwaną: "gdy dziecko robi sceny..." więcej»

Aktuallizacja: 2019.03.06 - 14:17 / Autor: Webmaster
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka