Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017

Oferta edukacyjna

Jesteśmy najmniejszą świdnicką szkołą a to wszystkim wychodzi na dobre!   Nasze hasło to:   PRAKTYCZNIE - NA DOBRY POCZĄTEK!       W roku szkolnym 2017/2018 oferujemy:     ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE   •    jeden wychowawca w oddziale przedszkolnym i klasach I-III •    możliwość skorzystania ze smacznych obiadów… więcej»

2014.10 - List do Rodziców - Czytajmy dzieciom książki!

W październiku w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych do rodziców uczniów klas I – III zwrócono się z listem otwartym zachęcającym do wspólnego czytania książek. Wartość książki trudno przecenić:   więcej»

2012.09 - Co dziecko powinno zrobić samo, zanim skończy 12 lat...

Za portalem Gazeta.pl przedstawiamy listę 50 rzeczy które każdy dzieciak powinien zrobić zanim skończy 11 lat (i 3/4!). Są wśród nich czynności które pamiętamy z czasów naszego dzieciństwa i takie których pewnie nigdy nie robiliśmy. Największy problem ze zrealizowaniem punktów z tej listy będziemy mieć my - współcześni rodzice -… więcej»

2012.09 - Co zamiast klapsa? - film dla rodziców