Dzisiaj: Sobota, 14 grudnia 2019

2019.07 - Wyprawka szkolna 2019/2020

2019.03 - Trwają zapisy do naszej szkoły!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy ogłasza zapisy do szkoły na rok szkolny 2019/2020.   Zachęcamy wszystkich rodziców… więcej»

Oferta edukacyjna

Jesteśmy najmniejszą świdnicką szkołą a to wszystkim wychodzi na dobre!   Nasze hasło to:   PRAKTYCZNIE - NA DOBRY POCZĄTEK!  … więcej»

2014.10 - List do Rodziców - Czytajmy dzieciom książki!

W październiku w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych do rodziców uczniów klas I – III zwrócono się z listem otwartym zachęcającym do… więcej»

2012.09 - Co dziecko powinno zrobić samo, zanim skończy 12 lat...

Za portalem Gazeta.pl przedstawiamy listę 50 rzeczy które każdy dzieciak powinien zrobić zanim skończy 11 lat (i 3/4!). Są wśród nich czynności które… więcej»

2012.09 - Co zamiast klapsa? - film dla rodziców