Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017

SYLWETKI NASZYCH PRZYJACIÓŁ

Rok 2015

p. Agnieszka Szkuciak

Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców.

Niezwykle ciepła i zawsze uśmiechnięta osoba.

Bardzo aktywnie działa na rzecz uczniów naszej szkoły. Z dużym zaangażowaniem pomaga we wszystkich imprezach i uroczystościach szkolnych.

Pomoc p. Agnieszki doceniają wszyscy - nie tylko działa ale zachęca innych do działania.

Rok 2014

p. Marek Michalak

Rzecznik Praw Dziecka

Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, twórca Europejskiego Centrum Przyjaźni Dziecięcej w  Świdnicy, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Chorych "SERCE".

Pan Marek Michalak jest także autprem tekstów piosenek dla dzieci. Za swoją działalność społeczną został oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Jest osobą niezykle ciepłą, obdarzoną empatią i niezwykłą wrażliwością. Jesteśmy szalenie dumni, że przyjął nasze honorowe wyróżnienie!

Rok 2013

p. Anna Jaworska

Przewodniczaca Rady Rodziców

Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 3 (od 2006 - Szkoła Podstawowa nr 315). Obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża innych zachęcając do działania na rzecz szkoły. Wiele naszych akcji, imprez i uroczystości odbyło się właśnie dzięki Jej zaangażowaniu.

Wzrastała w bliskim otoczeniu Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka, który w piękny i sobie tylko wiadomy sposób „zaraził" ją chęcią działania na rzecz dzieci.

Uśmiech to Jej dewiza. I rzeczywiście - zawsze jest uśmiechnięta!

Rok 2012

p. Eugeniusz Kępa

Właściciel cukierni „Kasia” w Świdnicy

Cukiernik z powołania i pasji. Wrażliwy na potrzeby dzieci.

Kawaler Orderu Uśmiechu, Członek Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Chorych „Serce” w Świdnicy. Skromny, prawy człowiek, który cieszy się dawaniem i pomocą dzieciom. Dla uśmiechu na twarzy dziecka może zrobić bardzo wiele.

p. Jan Grusiecki

Przewodnik górski

Człowiek, który od wielu lat prowadzi uczniów szkoły po krętych i stromych górskich ścieżkach. Współorganizował imprezy i zawody z okazji Dnia Dziecka, Festynu Rodzinnego.

Przez lata uczył uczniów szkoły, że jednym z największych darów, jakim można obdarować innego człowieka, jest czas i uwaga, którymi go obdarzamy.

Aktuallizacja: 2016.10.19 - 06:54 / Autor: Webmaster