Dzisiaj: Piątek, 5 marca 2021
 Czytających: 33

Przyjaciel Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy


SYLWETKI NASZYCH PRZYJACIÓŁ

 

Rok 2015

Zdjęcie: Tomasz Pietrzyk, Swidnica24.pl

p. Agnieszka Szkuciak


Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców.

 

Niezwykle ciepła i zawsze uśmiechnięta osoba. 

Bardzo aktywnie działa na rzecz uczniów naszej szkoły. Z dużym zaangażowaniem pomaga we wszystkich imprezach i uroczystościach szkolnych. 

Pomoc p. Agnieszki doceniają wszyscy - nie tylko działa ale zachęca innych do działania. 

Rok 2014

Zdjęcie: Tomasz Pietrzyk, Swidnica24.pl

p. Marek Michalak


Rzecznik Praw Dziecka

 Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, twórca Europejskiego Centrum Przyjaźni Dziecięcej w  Świdnicy, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Chorych "SERCE".

 

Pan Marek Michalak jest także autprem tekstów piosenek dla dzieci. Za swoją działalność społeczną został oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.

 

Jest osobą niezykle ciepłą, obdarzoną empatią i niezwykłą wrażliwością. Jesteśmy szalenie dumni, że przyjął nasze honorowe wyróżnienie!

Rok 2013

Zdjęcie: Tomasz Pietrzyk, Swidnica24.pl

p. Anna Jaworska

 

Przewodniczaca Rady Rodziców

Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 3 (od 2006 - Szkoła Podstawowa nr 315). Obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża innych zachęcając do działania na rzecz szkoły. Wiele naszych akcji, imprez i uroczystości odbyło się właśnie dzięki Jej zaangażowaniu.

 

Wzrastała w bliskim otoczeniu Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka, który w piękny i sobie tylko wiadomy sposób „zaraził" ją chęcią działania na rzecz dzieci. 

 

Uśmiech to Jej dewiza. I rzeczywiście - zawsze jest uśmiechnięta!

 

 

   

  

Rok 2012

Zdjęcie: Tomasz Pietrzyk, Swidnica24.pl

p. Eugeniusz Kępa

 

Właściciel cukierni „Kasia” w Świdnicy

 

Cukiernik z powołania i pasji. Wrażliwy na potrzeby dzieci.

 

Kawaler Orderu Uśmiechu, Członek Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Chorych „Serce” w Świdnicy. Skromny, prawy człowiek, który cieszy się dawaniem i pomocą dzieciom. Dla uśmiechu na twarzy dziecka może zrobić bardzo wiele.

 

 

 Zdjęcie: Tomasz Pietrzyk, Swidnica24.pl

Zdjęcie: Tomasz Pietrzyk, Swidnica24.pl

p. Jan Grusiecki

 

Przewodnik górski

 

Człowiek, który od wielu lat prowadzi uczniów szkoły po krętych i stromych górskich ścieżkach. Współorganizował imprezy i zawody z okazji Dnia Dziecka, Festynu Rodzinnego.

 

Przez lata uczył uczniów szkoły, że jednym z największych darów, jakim można obdarować innego człowieka, jest czas i uwaga, którymi go obdarzamy.

 

 

   

  

Aktuallizacja: 2016.10.19 - 06:54 / Autor: Webmaster
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka