Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017
 Czytających: 29

Informacje kontaktowe

Dane adresowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II

 

pl. Wojska Polskiego 3

58-100 Świdnica 

telefon: 74 856-95-02; 74 856-95-03 

fax: 74 856-95-02

 

 

Oddziały przedszkolne i sala gimnastyczna 

ul. Pionierów 1

tel. 664 787 726

 

Adresy e-mail:

 

Butkiewicz Magdalena

pedagog@sp-315.swidnica.pl

Dobrowolska Renata

r.dobrowolska@sp-315.swidnica.pl

Falkowska Monika

m.falkowska@sp-315.swidnica.pl

Gnysińska Violetta

v.gnysinska@sp-315.swidnica.pl

Jabłońska Irena

i.jablonska@sp-315.swidnica.pl

Jasionowicz Alina

a.jasionowicz@sp-315.swidnica.pl

Jastrzębska Renata

r.jastrzebska@sp-315.swidnica.pl

Kętrzyńska Bogusława        

b.ketrzynska@sp-315.swidnica.pl

Kokoszka Adriana

a.kokoszka@sp-315.swidnica.pl

Surowiec-Komarnicka Alicja

a.komarnicka@sp-315.swidnica.pl

Kościołek Leszek

l.kosciolek@sp-315.swidnica.pl

Kozakow Małgorzata

m.kozakow@sp-315.swidnica.pl

Krzak Krzysztof

k.krzak@sp-315.swidnica.pl

Moneta Marta

m.moneta@sp-315.swidnica.pl

Myczak Magdalena

m.myczak@sp-315.swidnica.pl

Niedźwiecka Anna

psycholog@sp-315.swidnica.pl

Kwaśniewska Ewa

e.kwaśniewska@sp-315.swidnica.pl

Podlewska Bożena

b.podlewska@sp-315.swidnica.pl

Przybylska Agnieszka

a.przybylska@sp-315.swidnica.pl

Stec Miłosława

m.stec@sp-315.swidnica.pl

Sztetner  Beata                      

b.sztetner@sp-315.swidnica.pl

Wołoszyn Jadwiga

j.woloszyn@sp-315.swidnica.pl

Aktuallizacja: 2017.05.05 - 19:38 / Autor: Webmaster
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka