Dzisiaj: Środa, 28 października 2020
 Czytających: 63

Informacje kontaktowe

Dane adresowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II

 

pl. Wojska Polskiego 3

58-100 Świdnica 

telefon: 74 856-95-02; 74 856-95-03 

fax: 74 856-95-02

 

 

Oddziały przedszkolne i sala gimnastyczna 

ul. Pionierów 1

tel. 664 787 726

 

Adresy e-mail:

 

 

Baradzi-Pyt Aldona

a.pyt@sp-315.swidnica.pl

Buczma Katarzyna

k.buczma@sp-315.swidnica.pl

Butkiewicz Magdalena

dyrektor@sp-315.swidnica.pl

Cichoński Piotr

p.cichonski@sp-315.swidnica.pl

Cichowska Renata

r.cichowska@sp-315.swidnica.pl

Dobrowolska Renata

r.dobrowolska@sp-315.swidnica.pl

Fabiński Grzegorz

g.fabinski@sp-315.swidnica.pl

Gnysińska Violetta

v.gnysinska@sp-315.swidnica.pl

Gochniak Dorota

psycholog@sp-315.swidnica.pl

Gumny Szymon

s.gumny@sp-315.swidnica.pl

Januszkiewicz Marcin

m.januszkiewicz@sp-315.swidnica.pl

Jastrzębska Renata

r.jastrzebska@sp-315.swidnica.pl

Karbownik-Urbańska Katarzyna

k.karbownik-urbanska@sp-315.swidnica.pl

Katarzyna Madalińska

k.madalinska@sp-315.swidnica.pl

Kłobucka Magda

m.klobucka@sp-315.swidnica.pl

Kokoszka Adriana

a.kokoszka@sp-315.swidnica.pl

Kozakow Małgorzata

m.kozakow@sp-315.swidnica.pl

Młot Dagmara

d.mlot@sp-315.swidnica.pl

Myczak Magdalena

m.myczak@sp-315.swidnica.pl

Podlewska Bożena

b.podlewska@sp-315.swidnica.pl

Przybylska Agnieszka

a.przybylska@sp-315.swidnica.pl

Skwarcan Ewa

e.skwarcan@sp-315.swidnica.pl

Surowiec-Komarnicka Alicja

a.komarnicka@sp-315.swidnica.pl

Synówka Monika

m.laskowska@sp-315.swidnica.pl

Sztetner Beata

b.sztetner@sp-315.swidnica.pl

Świeczko Łukasz

l.swieczko@sp-315.swidnica.pl

Taraszkiewicz Paulina

p.taraszkiewicz@sp-315.swidnica.pl

Tyszkiewicz Ewa

e.tyszkiewicz@sp-315.swidnica.pl

Urbaniak Aneta

a.urbaniak@sp-315.swidnica.pl

Zelek Aleksandra

a.zelek@sp-315.swidnica.pl

Ziobro Agnieszka

a.ziobro@sp-315.swidnica.pl

 


 

Aktuallizacja: 2020.10.14 - 20:04 / Autor: Alicja Surowiec-Komarnicka
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka