Dzisiaj: Czwartek, 18 października 2018
 Czytających: 32

Informacje kontaktowe

Dane adresowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II

 

pl. Wojska Polskiego 3

58-100 Świdnica 

telefon: 74 856-95-02; 74 856-95-03 

fax: 74 856-95-02

 

 

Oddziały przedszkolne i sala gimnastyczna 

ul. Pionierów 1

tel. 664 787 726

 

Adresy e-mail:

 

Buczma Katarzyna k.buczma@sp-315.swidnica.pl
Bugajska Beata b.bugajska@sp-315.swidnica.pl
Butkiewicz Magdalena dyrektor@sp-315.swidnica.pl
Cichowska Renata r.cichowska@sp-315.swidnica.pl
Dobrowolska Renata r.dobrowolska@sp-315.swidnica.pl
Filipowska Teresa t.filipowska@sp-315.swidnica.pl
Gnysińska Violetta v.gnysinska@sp-315.swidnica.pl
Gumny Szymon s.gumny@sp-315.swidnica.pl
Jasionowicz Łukasz l.jasionowicz@sp-315.swidnica.pl
Jastrzębska Renata r.jastrzebska@sp-315.swidnica.pl
Karbownik-Urbańska Katarzyna k.karbownik-urbanska@sp-315.swidnica.pl
Kętrzyńska Bogusława b.ketrzynska@sp-315.swidnica.pl
Kiebuła Agnieszka a.kiebula@sp-315.swidnica.pl
Kokoszka Adriana a.kokoszka@sp-315.swidnica.pl
Kłobucka Magda m.klobucka@sp-315.swidnica.pl
Kozakow Małgorzata m.kozakow@sp-315.swidnica.pl
Krzak Krzysztof k.krzak@sp-315.swidnica.pl
Kurnicka Monika m.kurnicka@sp-315.swidnica.pl
Laskowska Monika m.laskowska@sp-315.swidnica.pl
Myczak Magdalena m.myczak@sp-315.swidnica.pl
Noceń Magdalena m.nocen@sp-315.swidnica.pl
Piasecka Monika m.piasecka@sp-315.swidnica.pl
Podlewska Bożena b.podlewska@sp-315.swidnica.pl
Przybylska Agnieszka a.przybylska@sp-315.swidnica.pl
Rokicka Aleksandra a.rokicka@sp-315.swidnica.pl
Surowiec-Komarnicka Alicja a.komarnicka@sp-315.swidnica.pl
Sztetner Beata b.sztetner@sp-315.swidnica.pl
Trzyna Agnieszka psycholog@sp-315.swidnica.pl
Tyszkiewicz Ewa e.tyszkiewicz@sp-315.swidnica.pl
Wołoszyn Jadwiga j.woloszyn@sp-315.swidnica.pl
Ziobro Agnieszka pedagog@sp-315.swidnica.pl
Aktuallizacja: 2018.01.21 - 11:30 / Autor: Webmaster
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka