Dzisiaj: Niedziela, 18 sierpnia 2019
 Czytających: 42

Informacje kontaktowe

Dane adresowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II

 

pl. Wojska Polskiego 3

58-100 Świdnica 

telefon: 74 856-95-02; 74 856-95-03 

fax: 74 856-95-02

 

 

Oddziały przedszkolne i sala gimnastyczna 

ul. Pionierów 1

tel. 664 787 726

 

Adresy e-mail:

  • Butkiewicz Magdalena: dyrektor@sp-315.swidnica.pl 
  • Jasionowicz Alina: a.jasionowicz@sp-315.swidnica.pl
  • Ziobro Agnieszka: pedagog@sp-315.swidnica.pl
  • Niedźwiecka Anna: psycholog@sp-315.swidnica.pl

 

 

Bardzadzi-Pyt Aldona a.pyt@sp-315.swidnica.pl
Buczma Katarzyna k.buczma@sp-315.swidnica.pl
Cichoński Piotr p.cichonski@sp-315.swidnica.pl
Cichowska Renata r.cichowska@sp-315.swidnica.pl
Dobrowolska Renata r.dobrowolska@sp-315.swidnica.pl
Gnysińska Violetta v.gnysinska@sp-315.swidnica.pl
Gumny Szymon s.gumny@sp-315.swidnica.pl
Januszkiewicz Marcin m.januszkiewicz@sp-315.swidnica.pl
Jastrzębska Renata r.jastrzebska@sp-315.swidnica.pl
Karbownik-Urbańska Katarzyna k.karbownik-urbanska@sp-315.swidnica.pl
Kłobucka Magda m.klobucka@sp-315.swidnica.pl
Kokoszka Adriana a.kokoszka@sp-315.swidnica.pl
Kozakow Małgorzata m.kozakow@sp-315.swidnica.pl
Młot Dagmara d.mlot@sp-315.swidnica.pl
Myczak Magdalena m.myczak@sp-315.swidnica.pl
Podlewska Bożena b.podlewska@sp-315.swidnica.pl
Przybylska Agnieszka a.przybylska@sp-315.swidnica.pl
Rokicka Aleksandra a.rokicka@sp-315.swidnica.pl
Surowiec-Komarnicka Alicja a.komarnicka@sp-315.swidnica.pl
Synówka Monika m.laskowska@sp-315.swidnica.pl
Sztetner Beata b.sztetner@sp-315.swidnica.pl
Tyszkiewicz Ewa e.tyszkiewicz@sp-315.swidnica.pl
Urbaniak Aneta a.urbaniak@sp-315.swidnica.pl
Zelek Aleksandra a.zelek@sp-315.swidnica.pl
Ziobro Agnieszka pedagog@sp-315.swidnica.pl

 

Aktuallizacja: 2019.08.08 - 11:37 / Autor: Webmaster
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka