Dzisiaj: Piątek, 24 stycznia 2020

KOLOROWO – WARZYWNIE I OWOCOWO

W ramach zajęć promujących zdrowe odżywianie uczniowie klasy II a mieli za zadanie wykonać warzywno – owocowe stworki. Dzieci  ambitnie przystąpiły do pracy: kroiły, rzeźbiły, nakłuwały, ozdabiały… Efekty poczynań naszych małych twórców były magiczne i fantastyczne!

Było zdrowo, kolorowo i pysznie!

Z własnoręcznie wykonanych cudaczków uczniowie stworzyli wystawę. Po lekcjach zabrali swoje dzieła do domu.

Działania podejmowane przez Szkołę w zakresie promocji zdrowego odżywiania mają na celu podniesienie świadomości dzieci w tym obszarze oraz promowanie w środowisku rodziny potrzeby dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie.

Aktuallizacja: 2019.10.17 - 10:17 / Autor: m.januszkiewicz