Dzisiaj: Wtorek, 22 września 2020

2012.04 - Jaś, Małgosia i witaminki... - nagrody dla Nikoli i Kacpra!

W dniach 17-18. 04. 2012 r. na deskach Teatru Miejskiego w Świdnicy odbył się VIII Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych „Wyobraźnia bez granic”. Organizatorami konkursu byli: Przedszkole Miejskie Nr 4 w Świdnicy oraz Świdnicki Ośrodek Kultury.

W przeglądzie wzięło udział 13 zespołów ze świdnickich przedszkoli i jeden z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 315.
Uczniowie klasy 0B z naszej szkoły przygotowali, pod okiem swojej wychowawczyni pani Jolanty Rękas, zmienioną wersję bajki Jaś i Małgosia pt. Jaś, Małgosia i witaminki. Było to widowisko, w którym dzieci śpiewały , tańczyły i ćwiczyły aerobik, a wszystko po to, by przekonać widownię, że owoce i warzywa są zdrowsze od słodyczy...Chyba im się to udało, ponieważ otrzymali dwa wyróżnienia indywidualne ! Zasłużyli na nie Nikola Gajko oraz Kacper Okruta. GRATULUJEMY!

Aktuallizacja: 2012.04.21 - 17:01 / Autor: Webmaster