Dzisiaj: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Zajęcia pozlekcyjne

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Przesłuchania konkursowe do III Dziecięcego Festiwalu Muzycznego „Barka Radości”

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK

Festiwal Barka Radości

2018.04 - Dzień Zdrowia 2018

Szkolny Dzień Zdrowia obchodziliśmy 18 kwietnia 2018 r. Wartość zdrowia cenimy gdy zaczyna nam go brakować. Aby móc długo cieszy się zdrowiem trzeba już w młodości wypracować swój własny zdrowy… więcej»

2018.04 - konkurs pt. "Tajemnice ciała człowieka"

W środę 18.04.2018r. w ramach Światowego Dnia Zdrowia zorganizowano Szkolny Konkurs Wiedzy dla klas VII „Tajemnice Ciała Człowieka”.   Celem konkursu było: zachęcenie uczniów do nauki biologii umożliwienie uczniom osiągnięcia… więcej»

2018.04 - Szlakiem wrocławskich krasnali

W sobotę 14.04.2018r. grupa przyrodników z SP315 wyruszyła zwiedzać Wrocław. Wycieczkę rozpoczęliśmy od przypomnienia zasad poruszania się koleją ponieważ był to niezbędny warunek rozpoczęcia naszej krasnoludkowej przygody. Po dotarciu na… więcej»

2018.04 - W pracowni artysty pana Roberta Kukli

Członkowie Ligi Kreatywności Innowacyjności i Pracy Zespołowej 17 kwietnia 2018r. zagościli w pracowni pana Roberta Kukli (świdnickiego artysty) która mieści się w Świdnickim Ośrodku Kultury. Pan Robert opowiedział nam o… więcej»

2018.04 - Wolontariusze na szkoleniu

Uczniowie którzy działają w Szkolnym Kole Wolontariatu spotkali się w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych gdzie panie: Magdalena Okniańska i Natalia Gleba ze Świdnickiego Centrum Wolontariatu przeprowadziły dla naszych uczniów szkolenie.… więcej»

2018.04 - Dzień Ogrodnika 2018

Znaczenie działań przyrodniczych odgrywa olbrzymią rolę w naszym życiu. Samodzielne odkrywanie tajników przyrody powoduje że wiedza zdobyta w ten sposób jest pełniejsza i trwalsza.   11 kwietnia oddział zerowy obchodził… więcej»

2018.04 - Oddział zerowy z wizytą w kwiaciarni

Grupa przedszkolna wybrała się do kwiaciarni miejsca niezwykle kolorowego i pachnącego. Na miejscu poza kwiatami dzieci miały możliwość zapoznania się z innymi akcesoriami dostępnymi w kwiaciarni. Mimo tego że każdy… więcej»

2018.04 - Wyróżnienie dla Nikoli

Nasza uczennica klasy VIIa- Nikola Pielech- 09 kwietnia 2018r. otrzymała wyróżnienie w XVI Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Dzieci baśnie piszą” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Mokrzeszowie. Rozdanie nagród uświetnił wspaniały spektakl… więcej»

2018.04 - Śniadanie Wielkanocne w oddziale przedszkolnym

28 marca w oddziale przedszkolnym zorganizowano śniadanie wielkanocne które wprowadziło najmłodszych uczniów naszej szkoły w nastrój Świąt Wielkanocnych. Dzieci elegancko ubrane z dużym zaangażowaniem przygotowały odświętny stół. Nie zabrakło na… więcej»

2018.03 - Wiosna już, a Wielkanoc tuż, tuż…

Pierwszego dnia wiosny wesoło powitaliśmy tak oczekiwaną porę roku wiemy że wraz z wiosną przychodzą do nas kolorowe Święta Wielkanocne. 28 marca 2018r. klasa IV A przygotowała dla nauczycieli i… więcej»

2018.03 - Występ dla Seniorów DS Marconi

12 marca dzieci z klasy 4a zaprezentowały montaż słowno – muzyczny przed wyjątkową publicznością jaką są podopieczni Domu Seniora Marconi w Świdnicy. To już kolejny raz kiedy poprzez swoją prezentację… więcej»

2018.03 - marzec na naszej świetlicy

"W marcu jak w garncu" Zgodnie z przysłowiem w świetlicy trochę tego i owego. Przygotowaliśmy papierowe kwiaty i plakat na Dzień Kobiet- 8 marca.   Aby w świetlicy nie było… więcej»

2018.03 - klasy VII na Festiwalu Nauki

W dniu 22 marca uczniowie klas siódmych naszej szkoły wzięli udział w „XV Festiwalu Wiedzy” zorganizowanym przez Zespół Szkół Mechanicznych.   W ramach festiwalowych wydarzeń uczniowie spotkali się z Julianem… więcej»

2018.03 - przyszła wiosna!

W środę wiosna przywitała nas iście zimowo – puszystym śniegiem. Pomimo to u nas w szkole atmosfera była nader wiosenna. Uczniowie przebrani byli na zielono dziewczyny dodatkowo miały wpięte wianki… więcej»

2018.03 - Spotkanie nie tylko z nietoperzami

23 marca dzieci z oddziału zerowego udały się na niezmiernie ciekawą wycieczkę do Stacji Ekologicznej Nadleśnictwa Świdnica. Pani Monika Drozdowska która była przewodnikiem grupy przekazała nam wiele cennych informacji wzbogaconych… więcej»

Aktuallizacja: 2018.04.21 - 14:53 / Autor: Webmaster