Dzisiaj: Czwartek, 4 czerwca 2020

W najbliższym czasie

Szanowni Państwo!

Informuję, że zawieszenie zajęć w szkołach zostało przedłużone do 26.06.2020 r.

Alina Jasionowicz - Wicedyrektor Szkoły

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020:
16.06.2020 r. - godz. 9:00 - język polski
17.06.2020 r. - godz. 9:00 - matematyka
18.06.2020 r. - godz.9:00 - język obcy nowożytny

Rodzicu! Uczniu! Dostęp do podręczników z wydawnictwa Nowa Era znajdziesz na stronie https://ebooki.nowaera.pl/

Harmonogram Konsultacji

Doradca zawodowy

Wykaz podręczników 2018/2019

Wyprawka dla uczniów

Wyprawka szkolna 2018/2019

Liderzy SP315

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Klauzula informacyjna - RODO

BIP SP 315

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Zbiórka elektrośmieci

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK

2020.06 - Wytyczne dotyczące przeprowadzania w 2020 r. egzaminów ósmoklasisty

Ósmoklasisto!   Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi przeprowadzenia egzaminu w dniach 16-18.06.2020 r. więcej»

2020.05 - HARMONOGRAM KONSULTACJI W SZKOLE DLA KLAS IV - VIII od 01.06.2020 r.

HARMONOGRAM KONSULTACJI W SZKOLE DLA KLAS IV-VIII od 01.06.2020 r. Harmonogram dotyczy konsultacji dla uczniów których rodzice przesłali do wychowawców odpowiednie oświadczenia i skonsultowali się z nauczycielem danego przedmiotu. GODZINAwięcej»

2020.05-Konsultacje i procedury obowiązujące od 01.06.2020 r.

Szanowni Państwo bardzo proszę zapoznać się z dokumentacją dotyczącą procedur organizacji zajęć opiekuńczych i konsultacji oraz organizacji zajęć rewalidacyjnych w naszej szkole od 01.06.2020 r.   więcej»

2020.05 - Harmonogram zwrotu podręczników i wypożyczonych książek oraz zasady korzystania z biblioteki szkolnej w okresie zagrożenia epidemicznego

Harmonogram zwrotu podręczników i wypożyczonych  książek W wyznaczonym dla klasy terminie należy przynieść: podręczniki zapakowane w reklamówkę/worek foliowy opisany na zewnątrz: imieniem i nazwiskiem ucznia oraz  klasą pozostałe wypożyczone… więcej»

2020.05 - Zebrania z rodzicami

Szanowni Rodzice   w załączeniu zamieszczam informację dotyczącą zebrań które będą prowadzone w formie on-line. Proszę zapoznać się z instrukcją logowania. więcej»

Zebranie z rodzicami

dla rodziców klas 7 i 8 ‼‼‼ ciekawe spotkanie on-line ???? https://tiny.pl/779g4     Doradca zawodowy więcej»

2020.02.29 - Zapisy do naszej szkoły!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy ogłasza zapisy do szkoły na rok szkolny 2020/2021.   Zachęcamy wszystkich rodziców dzieci 5-letnich 6-letnich i 7-letnich do zapisania… więcej»

2020.05 - Wytyczne przeciwepidemiczne i rekomendacje GIS

Szanowni Rodzice proszę zapoznać się z załączonymi wytycznymi przeciwepidemicznymi i  rekomendacjami GIS związanymi z planowanym kalenadarzem zmian w szkołach w kolejnych tygodniach.   Wicedyrektor Szkoły Alina Jasionowicz więcej»

2020.05 - Wytyczne epidemiczne GIS dla odddziałów przedszkolnych

2020.04 - Przekaż 1% podatku dla SP 315

Przekaż 1% podatku na szkołę w której się uczy – wesprzyj rozwój placówki i jej uczniów!     więcej»

2020.03 Nowe informacje ! PODSTAWOWE ŚRODKI OCHRONNE PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI

KORONAWIRUS jest wirusem osłoniętym cienką warstwą tłuszczową dlatego jest wrażliwy na wszystkie detergenty w tym mydło preparaty do dezynfekcji oraz promienie UV. Oznacza to że łatwo go inaktywować prostymi środkami… więcej»

Ferie w klasach IV-VIII

ZAJĘCIA REKREACYJNO - SPORTOWE W CZASIE FERII 10 i 11 lutego w naszej Szkole odbyły się zajęcia rekreacyjno sportowe dla klas IV – VIII. Celem głównym programu było zainteresowanie jak… więcej»

Ferie w klasach I-III

FERIE W SZKOLE Podczas ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia rekreacyjno-sportowe. Chętni uczniowie klas I – III aktywnie i w radosnej atmosferze spędzali czas. Dzieci wykonały prace manualno-plastyczne… więcej»

„PISZEMY BAŚNIE”

„PISZEMY BAŚNIE” 4 lutego 2020 r. uczniowie naszej Szkoły: Alan Wajdzik Jan Jakowicki Oliwia Bilińska Amelia Cieplik wzięli udział w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Literackim pt. „Piszemy baśnie”. Konkurs organizowany jest… więcej»

DZIEŃ UŚMIECHU W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ UŚMIECHU W PRZEDSZKOLU   27 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Uśmiechu.           Brały udział w zabawach muzycznych tańcach i pląsach. Pełne uśmiechu… więcej»

ŚWIDNICKA MOZAIKA EDUKACYJNA – PROJEKT

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy  w latach 2019 – 2021 realizuje Projekt „Świdnicka Mozaika Edukacyjna”.

Projekt skierowany jest do: nauczycieli, pracowników pedagogicznych oraz uczniów 7 publicznych szkół podstawowych w Świdnicy, których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świdnica.

Więcej informacji po kliknięciu w link:

Informacja na temat projektu "Każdy jest ważny- program rozwojowy świdnickich szkół":

Aktuallizacja: 2020.06.02 - 15:55 / Autor: Webmaster