Dzisiaj: Niedziela, 21 stycznia 2018
 Czytających: 68

Wykaz podręczników

Rok szkolny 2017/2018

Wyprawka dla uczniów kl. I i VII

 

Liderzy SP315

Kalendarz imprez

 

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Informacje dla rodziców


 

Dokumenty szkolne


 

Zajęcia pozlekcyjne

e-Dziennik

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Przesłuchania konkursowe do III Dziecięcego Festiwalu Muzycznego „Barka Radości”

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK


2018.01 - Ferie w 315-tce

W dniach od 15 do 18 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia sportowo- rekreacyjne dla klas IV- VII. W poniedziałek i w środę na sali gimnastycznej były… więcej»


2018.01 - SP 315 zagrała dla WOŚP!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy w tym roku po raz pierwszy zaangażowali się w prace na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez dwa dni… więcej»


2018.01 - Udział naszej szkoły w Orszaku Trzech Króli

Dnia 6 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły z klasy IIa i Va wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami uczestniczyli w ulicznych jasełkach czyli w Orszaku Trzech Króli który po… więcej»


Zajęcia rekreacyjno sportowe w czasie ferii zimowych

Szanowni Państwo! W okresie ferii zimowych szkoła zorganizuje dla uczniów zajęcia rekreacyjno-sportowe. Proszę zainteresowanych rodziców o zgłoszenie chęci uczestnictwa dziecka w zajęciach organizowanych przez szkołę. Wnioski są do w sekretariacie… więcej»


2018.01 - Wzorowy Biolog i Geograf

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018 w klasach VIIA i VIIB odbyły się dwa konkursy na WZOROWEGO GEOGRAFA i WZOROWEGO BIOLOGA. W tym konkursie brały udział całe klasy. Tytuł WZOROWEGO… więcej»


2017.12 - Konkurs kolęd i pastorałek

Już po raz dziewiąty nasza szkoła w tym dniu zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział 15 zespołów reprezentujących świdnickie oddziały przedszkolne z publicznych i niepublicznych przedszkoli… więcej»


2017.12 - Recytatorzy na warsztatach

Uczennice: Monika Pilch (klasa Va) Aleksandra Zielonka (VIa) i Victoria Sońska (Va) 11 grudnia 2017r. wzięły udział w organizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach projektu Alchemii teatralnej konsultacjach recytatorskich.… więcej»


2017.12 - Dopalacze z perspektywy lekarza pediatry i psychiatry dzieci i młodzieży

Drodzy rodzice przekazuję Państwu informację o możliwości wzięcia udziału w spotkaniu zorganizowanego przez Urząd Miejski w Świdnicy pn. „Dopalacze z perspektywy lekarza pediatry i psychiatry dzieci i młodzieży”. Miejsce spotkania… więcej»


2017.12 - Mikołaj odwiedził klasy I-III

Jedni mówią że nie istnieje jeszcze inni twierdzą że to nie on przynosi prezenty tylko robią to rodzice. A on rokrocznie otwiera oczy niedowiarkom i udowadnia że istnieje. Święty Mikołaj… więcej»


2017.12 - Wizyta Mikołaja w oddziale przedszkolnym

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały przez szyby w oknach nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków i śpiewały: Już na płatkach śniegu przyfrunęły święta… więcej»


2017.12 - Mikołaj w klasie IIIA

Mikołajki to święto obchodzone 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja-biskupa Miry. Według przyjętego zwyczaju tego dnia Mikołaj obdarowuje dzieci prezentami. W tym roku inaczej niż zwykle Mikołaj zaprosił klasę IIIa… więcej»


2017.12 - Rozgrywki "czwartaków"

5 grudnia 2017r. odbyły się pierwsze sportowe zmagania klas IV. Były to rozgrywki w znaną od dawna grę rekreacyjną „Zbijak”. Trochę została ta gra zmodyfikowana ale nadal jest bardzo popularna… więcej»


2017.11 - Dyskoteka andrzejkowa

W czwartek klasy VI-VII świętowały andrzejki podczas szkolnej dyskoteki. Tradycyjnie za konfenasjerkę odpowiedzialne były uczennice klasy VII – Natalia Piestrak i Wiktoria Fiałka. Dziewczyny świetnie poprowadziły zabawę – zadbały o… więcej»


2017.11 - Andrzejki w klasach I-III

"Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja..." Od tego przysłowia uczniowie klas I-III rozpoczęli poznawanie tradycji Andrzejkowych oraz wróżb. Wróżyli z gwiazd poznawali mowę kwiatów ich buty wędrowały za próg klasy… więcej»


2017.11 - Z wizytą w Domu Opieki Społecznej

Nasi uczniowie z kl. VII a pod opieką pani Agnieszki Ziobro 28 listopada byli z wizytą w Domu Opieki Społecznej prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Świebodzicach.… więcej»

Google+
Aktuallizacja: 2018.01.21 - 11:45 / Autor: Webmaster
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka