Dzisiaj: Niedziela, 18 sierpnia 2019
 Czytających: 47

Wykaz podręczników

Rok szkolny 2018/2019

Wykaz podręczników 2018/2019

Wyprawka dla uczniów kl. I i VII

Wyprawka szkolna 2018/2019

Liderzy SP315

Kalendarz imprez

 

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Informacje dla rodziców


 

Dokumenty szkolne


 

Zajęcia pozlekcyjne

Klauzula informacyjna - RODO

Klauzula informacyjna - RODO

BIP SP 315

 

e-Dziennik

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

 

Zbiórka elektrośmieci 

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK


2019.06 - Pożegnania nadszedł czas…

Po raz pierwszy po wielu latach szkoła SP 315 żegnała ósmoklasistów.   Na uroczystym apelu który został rozpoczęty polonezem klasa ósma - „ozdobiona” biretami - powiedziała „do widzenia” wszystkim obecnym… więcej»


2019.06 - Czerwiec w świetlicy szkolnej

Czerwiec- jest super !!!! Mieliśmy szczęście bo znaleźliśmy czterolistną koniczynę. Aż sześć!!!!   Świętowaliśmy w świetlicy „Dzień Dziecka” - był słodki poczęstunek i prezenty. Dzieci dostały stolikowy zestaw „małego lekarza”… więcej»


2019.06 - Olimpiada Sportowa nie zna granic

Po rocznej przerwie udało się klasom VII i VIII naszej szkoły wziąć udział w międzyszkolnych zawodach sportowych Zawody te pod nazwą Drużynowa Liga Lekkoatletyczna zbiegły się z otwarciem Stadionu Miejskiego… więcej»


2019.06 Świdnicka Gryfiada

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Gryfiadzie – prezentacjach artystycznych zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. W tym roku uczniowie przygotowali pokaz nawiązujący do życia księżnej Anny… więcej»


2019.05 - Maj w świetlicy szkolnej

Witaj witaj maj – powitaliśmy go patriotycznie w narodowych biało –czerwonych barwach. Dzieci w świetlicy malowały symbol orła białego oraz tworzyły duże i małe flagi narodowe z klocków.   Interesowaliśmy… więcej»


2019.05 Świdnicka wiosna artystyczna-warsztaty mydlarskie

20.05.2019r. w Szkole Podstawowej nr 315 w Świdnicy odbyły się warsztaty mydlarskie dla 24 dzieci. Powstały piękne mydełka które dzieci zrobiły dla swoich mam. Nie zabrakło też wspólnej zabawy. Bezpłatne… więcej»


2019.05 - „Barka Radości” po raz piąty!

17 maja w sali widowiskowej Świdnickiego Ośrodka Kultury odbył się V Dziecięcy Festiwal Muzyczny „Barka Radości” organizowany przez naszą Szkołę. Uroczysta Gala wpisała się w XIV Dni Papieskie których inicjatorami… więcej»


2019.03 Wiosna…wiosna, wiosna..ach to, ty!

W czwartek wiosna przywitała nas iście ciepło i słonecznie – i u nas w szkole atmosfera była równie wiosenna. Uczniowie przebrani byli w kolorowe stroje a dziewczyny dodatkowo miały wpięte… więcej»


2019.03 Zemsta Logopedy – czyli wierszyki łamiące języki

20 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski „Zemsta Logopedy – czyli wierszyki łamiące języki”.   Konkurs cieszył się dużą popularnością – w umie wzięło… więcej»


2019.03 UCZESTNICZYLIŚMY W I EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU ” MISTRZ GASTRONOMII”

Trzy zespoły dwuosobowe z klasy VI a brały udział w konkursie „gotowania”. A. Cieplik i V. Sońska N. Rajzer i P. Walichnowska oraz P. Sorbjan i W. Jaworska. Było troszkę… więcej»


2019.03 Młodzi w obronie klimatu

W piątek 15 marca 2019r. odbyła się w Rynku manifestacja której celem było zwrócenie uwagi władz na problem zanieczyszczenia środowiska. Akcja zyskała nazwę „Strajku klimatycznego” a jej organizatorem w naszym… więcej»


2019.03 - Spotkanie z mówcą motywacyjnym

Marzenia o kosmosie? Tak to wszystko jest możliwe. Zalogowani uczestniczyli w spotkaniu z założycielem firmy SCANWAY Jędrzejem Kowalewskim - świdniczaninem który osiągnął międzynarodowe sukcesy w przemyśle kosmicznym. Gość zachęcał młodzież… więcej»


2019.03 „POTĘGA ŻYWIOŁÓW ZIEMI”

W naszej szkole odbyły się eliminacje do XX edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj dziś i jutro” odbywającego się w roku 2019 pod hasłem „POTĘGA ŻYWIOŁÓW… więcej»


2019.03 Turniej wiedzy geograficznej: ”Środowisko przyrodnicze Polski”

W naszej szkole odbył się turniej wiedzy geograficznej: ”Środowisko przyrodnicze Polski”. Uczniowie klas siódmych wykazali się wiedzą z zakresu geografii fizycznej Polski.Uczestnicy chętnie rywalizowali było dużo emocji zabawy a przede… więcej»


2019.03 - Warsztaty przyrodniczo -krajoznawcze - „Park Krajobrazowy Gór Sowich”

W piątek 01.03.2019 r. odbyły się warsztaty przyrodniczo -krajoznawcze - „Park Krajobrazowy Gór Sowich”. Zajęcia prowadzone były przez pracownika Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych O/Wałbrzych pana Piotra Ciężkiego.   Uczniowie klasy… więcej»


2019.03 - NIEZWYKLI GOŚCIE W KLASACH DRUGICH

W dniu 22 lutego bieżącego roku klasy drugie naszej szkoły odwiedzili niezwykli goście Pan Piotr Kielar przedstawiciel firmy TAURON wraz z firmową maskotką - Tauronkiem.   Pan Piotr przeprowadził zajęcia… więcej»


2019.03 - Z wizytą w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Mokrzeszowie

W ramach Festiwalu Przedmiotów Zawodowych uczestniczyliśmy w warsztatach zawodowych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie. Poznaliśmy ofertę edukacyjną szkoły. Braliśmy udział w zorganizowanych konkursach komputerowych. Czekał również na… więcej»


2019.02 - Warsztaty przyrodnicze w Stacji Edukacji Ekologicznej w Świdnicy

W ramach projektu edukacyjnego „Każdy jest ważny” grupa uczniów z klasy VB w dniu 15.02.2019r. wybrała się na wycieczkę do Stacji Edukacji Ekologicznej w Świdnicy.   Podczas zajęć uczestnicy poznali… więcej»


2019.02 - Luty w świetlicy szkolnej

LUTY LUTY HEJŻE HEJ HEJŻE HA!!!Po feriach zimowych wróciliśmy do szkoły i do świetlicy . A tutaj .."Działamy razem"-"Dzień bezpiecznego internetu" Bawimy się kreatywnie technologia internet może sprzyjać i rozwijać… więcej»

Informacja na temat projektu "Każdy jest ważny- program rozwojowy świdnickich szkół":

Informacja na temat projektu "Każdy jest ważny- program rozwojowy świdnickich szkół

Aktuallizacja: 2019.08.08 - 14:07 / Autor: Webmaster
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka