Dzisiaj: Wtorek, 11 sierpnia 2020

W najbliższym czasie

Ósmoklasisto!

12.08 - ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych do szkół ponadpodstawowych

13.08-18.08 - złożenie oryginałów dokumentów w szkole, do której uczeń został zakwalifikowany tj. oryginałów świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Ważne informacje o naborze do szkół ponadpodstawowych:

Rodzicu! Uczniu! Dostęp do podręczników z wydawnictwa Nowa Era znajdziesz na stronie https://ebooki.nowaera.pl/

Rok szkolny 2020/2021

Wykaz podręczników 2018/2019

Wyprawka dla uczniów

Wyprawka szkolna 2018/2019

Wykaz lektur

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Klauzula informacyjna - RODO

BIP SP 315

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Zbiórka elektrośmieci

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK

WAKACJE :)

2020.07 - Informacja o wynikach egzaminu ósmoklasisty

2020.06.25 - Zdalna Szkoła

Nazwa zadania: „ZDALNA SZKOŁA”. Projekt realizowany przez Gminę Miasto Świdnicę wraz z Centrum Projektów Polska Cyfrowa z siedzibą w Warszawie 01-044 przy ul. Spokojnej 13A. https://cppc.gov.pl/zdalna-szkola Projekt jest odpowiedzią… więcej»

2020.06 - Wyszukiwarka zawodów

Drodzy Uczniowie i Rodzice!   Kuratorium Oświaty we Wrocławiu przygotowało stronę internetową prezentującą ofertę szkół kształcących w zawodach na rok szkolny 2020/2021. Ma ona formę wyszukiwarki która umożliwi szybki dostęp… więcej»

2020.06 - Wytyczne dotyczące przeprowadzania w 2020 r. egzaminów ósmoklasisty

Ósmoklasisto!   Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi przeprowadzenia egzaminu w dniach 16-18.06.2020 r. więcej»

2020.05 - HARMONOGRAM KONSULTACJI W SZKOLE DLA KLAS IV - VIII od 01.06.2020 r.

HARMONOGRAM KONSULTACJI W SZKOLE DLA KLAS IV-VIII od 01.06.2020 r. Harmonogram dotyczy konsultacji dla uczniów których rodzice przesłali do wychowawców odpowiednie oświadczenia i skonsultowali się z nauczycielem danego przedmiotu. GODZINAwięcej»

2020.05-Konsultacje i procedury obowiązujące od 01.06.2020 r.

Szanowni Państwo bardzo proszę zapoznać się z dokumentacją dotyczącą procedur organizacji zajęć opiekuńczych i konsultacji oraz organizacji zajęć rewalidacyjnych w naszej szkole od 01.06.2020 r.   więcej»

2020.05 - Harmonogram zwrotu podręczników i wypożyczonych książek oraz zasady korzystania z biblioteki szkolnej w okresie zagrożenia epidemicznego

Harmonogram zwrotu podręczników i wypożyczonych  książek W wyznaczonym dla klasy terminie należy przynieść: podręczniki zapakowane w reklamówkę/worek foliowy opisany na zewnątrz: imieniem i nazwiskiem ucznia oraz  klasą pozostałe wypożyczone… więcej»

2020.05 - Zebrania z rodzicami

Szanowni Rodzice   w załączeniu zamieszczam informację dotyczącą zebrań które będą prowadzone w formie on-line. Proszę zapoznać się z instrukcją logowania. więcej»

Zebranie z rodzicami

dla rodziców klas 7 i 8 ‼‼‼ ciekawe spotkanie on-line ???? https://tiny.pl/779g4     Doradca zawodowy więcej»

2020.02.29 - Zapisy do naszej szkoły!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy ogłasza zapisy do szkoły na rok szkolny 2020/2021.   Zachęcamy wszystkich rodziców dzieci 5-letnich 6-letnich i 7-letnich do zapisania… więcej»

2020.05 - Wytyczne przeciwepidemiczne i rekomendacje GIS

Szanowni Rodzice proszę zapoznać się z załączonymi wytycznymi przeciwepidemicznymi i  rekomendacjami GIS związanymi z planowanym kalenadarzem zmian w szkołach w kolejnych tygodniach.   Wicedyrektor Szkoły Alina Jasionowicz więcej»

2020.05 - Wytyczne epidemiczne GIS dla odddziałów przedszkolnych

2020.04 - Przekaż 1% podatku dla SP 315

Przekaż 1% podatku na szkołę w której się uczy – wesprzyj rozwój placówki i jej uczniów!     więcej»

2020.03 Nowe informacje ! PODSTAWOWE ŚRODKI OCHRONNE PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI

KORONAWIRUS jest wirusem osłoniętym cienką warstwą tłuszczową dlatego jest wrażliwy na wszystkie detergenty w tym mydło preparaty do dezynfekcji oraz promienie UV. Oznacza to że łatwo go inaktywować prostymi środkami… więcej»

ŚWIDNICKA MOZAIKA EDUKACYJNA – PROJEKT

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy w latach 2019 – 2021 realizuje Projekt „Świdnicka Mozaika Edukacyjna”.

Projekt skierowany jest do: nauczycieli, pracowników pedagogicznych oraz uczniów 7 publicznych szkół podstawowych w Świdnicy, których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świdnica.

Więcej informacji po kliknięciu w link:

Informacja na temat projektu "Każdy jest ważny- program rozwojowy świdnickich szkół":

Aktuallizacja: 2020.08.05 - 10:34 / Autor: Webmaster