Dzisiaj: Niedziela, 5 kwietnia 2020

W najbliższym czasie

Od środy 25.03.2020 r. rozpoczynamy nauczanie zdalne na zasadach określonych w przesłanych informacjach meilowych.

Rodzicu! Uczniu! Dostęp do podręczników z wydawnictwa Nowa Era znajdziesz na stonie https://ebooki.nowaera.pl/

Szanowni Państwo!

Informuję, że zawieszenie zajęć w szkołach zostało przedłużone do 10.04.2020 r.

Alina Jasionowicz - wicedyrektor szkoły

24.03 - 30.03 - Termin składania potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego/klasy I. Druk można pobrać ze strony szkoły (zakładka RODZICE - REKRUTACJA) i przesłać na adres email lub wrzucić do skrzynki pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do szkoły.

Harmonogram Konsultacji

Doradca zawodowy

Wykaz podręczników 2018/2019

Wyprawka dla uczniów

Wyprawka szkolna 2018/2019

Liderzy SP315

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Klauzula informacyjna - RODO

BIP SP 315

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Zbiórka elektrośmieci

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK

2020.03 Nowe informacje ! PODSTAWOWE ŚRODKI OCHRONNE PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI

KORONAWIRUS jest wirusem osłoniętym cienką warstwą tłuszczową dlatego jest wrażliwy na wszystkie detergenty w tym… więcej»

Ferie w klasach IV-VIII

ZAJĘCIA REKREACYJNO - SPORTOWE W CZASIE FERII 10 i 11 lutego w naszej Szkole odbyły… więcej»

Ferie w klasach I-III

FERIE W SZKOLE Podczas ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia rekreacyjno-sportowe. Chętni uczniowie… więcej»

„PISZEMY BAŚNIE”

„PISZEMY BAŚNIE” 4 lutego 2020 r. uczniowie naszej Szkoły: Alan Wajdzik Jan Jakowicki Oliwia Bilińska… więcej»

DZIEŃ UŚMIECHU W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ UŚMIECHU W PRZEDSZKOLU   27 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Uśmiechu. więcej»

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA Uroczystości  rodzinne to jedne z ważniejszych  wydarzeń  w oddziale przedszkolnym.               31… więcej»

DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR W środę z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Szalonych… więcej»

"BAŁWANKI"- MASA SOLNA

„BAŁWANKI"- MASA SOLNA Lepienie figurek z masy solnej to nie tylko wspaniała rozrywka ale i… więcej»

WZOROWY PRZYRODNIK, GEOGRAF I BIOLOG

WZOROWY PRZYRODNIK GEOGRAF I BIOLOG   W pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020 w klasach… więcej»

UŚMIECHNIJ SIĘ!!!

UŚMIECHNIJ SIĘ!!!   27 stycznia w naszej szkole odbył się „Dzień Uśmiechu”.  Uczniowie podczas przerw… więcej»

"Na Świętego Andrzeja, błyska pannom nadzieja..."

Andrzejki w klasach I-III "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja..." Od tego przysłowia uczniowie klas… więcej»

101 LAT NIEPODLEGŁEJ

101 LAT NIEPODLEGŁEJ 11 listopada 1918 r. po latach wysiłków i zmagań wielu patriotów Polska… więcej»

ŚWIDNICKA MOZAIKA EDUKACYJNA – PROJEKT

Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy  w latach 2019 – 2021 realizuje Projekt „Świdnicka Mozaika Edukacyjna”.

Projekt skierowany jest do: nauczycieli, pracowników pedagogicznych oraz uczniów 7 publicznych szkół podstawowych w Świdnicy, których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świdnica.

Więcej informacji po kliknięciu w link:

Informacja na temat projektu "Każdy jest ważny- program rozwojowy świdnickich szkół":

Aktuallizacja: 2020.04.03 - 13:33 / Autor: Webmaster