Dzisiaj: Niedziela, 21 stycznia 2018

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Zajęcia pozlekcyjne

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Przesłuchania konkursowe do III Dziecięcego Festiwalu Muzycznego „Barka Radości”

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK

2018.01 - Ferie w 315-tce

W dniach od 15 do 18 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia sportowo- rekreacyjne dla klas IV- VII. W poniedziałek i w środę na sali gimnastycznej były… więcej»

2018.01 - SP 315 zagrała dla WOŚP!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy w tym roku po raz pierwszy zaangażowali się w prace na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez dwa dni… więcej»

2018.01 - Udział naszej szkoły w Orszaku Trzech Króli

Dnia 6 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły z klasy IIa i Va wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami uczestniczyli w ulicznych jasełkach czyli w Orszaku Trzech Króli który po… więcej»

Zajęcia rekreacyjno sportowe w czasie ferii zimowych