Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017

Przedmiotowe Systemy Oceniania

Zajęcia pozlekcyjne

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Przesłuchania konkursowe do III Dziecięcego Festiwalu Muzycznego „Barka Radości”

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK

2017.10 - Mamy nowego Mistera Szkoły!

Na czwartkowej dyskotece szkolnej uczniowie z klas IV-VII świętowali Dzień Chłopaka. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy hitach puszczanych przez naszą DJ’kę Natalię Piestrak uczennicę klasy VIIa. W rolę wodzirejki wcieliła… więcej»

2017.10 - Zabawa przy rytmach z różnych stron świata

Wtorkowa audycja pod tytułem „Cztery kontynenty” rozpoczęła serię kolejnych comiesięcznych audycji muzycznych odbywających się w naszej szkole. Tym razem uczniowie mogli spotkać się z prowadzącym pochodzącym z Kongo. Kongijczyk ciekawie… więcej»

2017.10 - Pamiętajmy o zwierzakach

Dnia 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt dlatego w naszej szkole rozpoczęliśmy zbiórkę karmy zabawek misek dla psów i kotów które później przekażemy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.… więcej»

2017.10 - październik miesiącem bibliotek szkolnych

Biblioteka szkolna - z okazji swojego święta - ogłasza iż w październiku odbędą się następujące zajęcia i konkursy: W poniedziałki o godzinie 13.00- Słuchanie na dywanie- słuchowiska dla dzieci (październik).… więcej»

2017.10 - pomóż zorganizować szkolną wystawę pt. WOJTYLIANA

Z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 315 organizujemy szkolną wystawę pt. WOJTYLIANA (CZYLI ZBIÓR WSZYSTKICH PUBLIKACJI PRZEDMIOTÓW ZDJĘĆ I INNYCH „SMACZKÓW” ZWIĄZANYCH Z POSTACIĄ KAROLA WOJTYŁY – ŚW.… więcej»

2017.10 - UWAGA - konkurs fotograficzny dla uczniów klas IV-VII!

Z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 315 ogłaszamy konkurs fotograficzny dla uczniów klas IV-VII   JAN PAWEŁ II - PATRON SZKOŁY PATRON ŚWIDNICY   Odnajdź w swoim mieście… więcej»

2017.09 - Dzień Chłopaka w oddziale zerowym

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze dzień prezentów życzeń innych przyjemności już nawet nie zliczę!   Od najmłodszych lat uczymy dzieci aby… więcej»

2017.09 - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Dnia 29 września obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Lekcje rozpoczynały się głośnym czytaniem przez nauczycieli lub uczniów fragmentów znanych… więcej»

2017.09 - Wybory do rady Samorządu Uczniowskiego

W dniu 26.09.2017r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej Nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy. Kandydaci - uczniowie klas III-VII – prezentowali swoje programy… więcej»

2017.09 - Lekcja przyrody na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego

27 września uczniowie klas czwartych uczestniczyli w lekcji przyrody na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Podczas zajęć poznali wiele gatunków roślin ćwiczyli swoją spostrzegawczość wyobraźnię uczyli się jak odbierać przyrodę wieloma… więcej»

2017.09 - Sprzątanie Świata

"SPRZĄTANIE ŚWIATA" to wielka akcja o ogólnoświatowym zasięgu której celem jest zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania środowiska. 15 września uczniowie naszej szkoły wyruszyli w teren „sprzątać świat”. Odnalezione śmieci segregowaliśmy… więcej»

Daj zabawce drugie życie

Zachęcamy do udziału w szkolnej akcji DAJ ZABAWCE DRUGIE ŻYCIE Jeśli macie w domu gry planszowe gry zręcznościowe puzzle pieczątki układanki przewlekani mozaiki itp. zabawki twarde np. samochody lalki klocki… więcej»

2017.09 - Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny. Otwarcia nowego roku dokonała nowa dyrektor placówki pani Magdalena Butkiewicz która w krótkim ale pełnym wzruszenia i… więcej»

2017.06 - Mistrz języka angielskiego!

W czerwcu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego – Klasowy Mistrz Języka Angielskiego.  Celem konkursu było między innymi wyłonienie w każdej klasie ucznia którego umiejętności rozumienia tekstu… więcej»

Aktuallizacja: 2017.10.23 - 19:03 / Autor: Webmaster