Dzisiaj: Czwartek, 18 października 2018

Zajęcia pozlekcyjne

Klauzula informacyjna - RODO

Kliknij, by się zalogować

Zapraszamy na nasz profil!

Sponsorzy SP315

Oferta edukacyjna szkoły

Nasi Przyjaciele

Księga absolwentów SP 315, SP 3, SP 15

Przesłuchania konkursowe do III Dziecięcego Festiwalu Muzycznego „Barka Radości”

315 - SZKOŁA NA DOBRY POCZĄTEK

Rekrutacja do kl 0 i I

Konkurs I pomocy 2018

2018.10 - Ogłoszenia Szkolnego Klubu Wolontariatu

Do dnia 11.10.2018r. trwa zbiórka zabawek (maskotek) które podczas Festynu Charytatywnego „Przyjaciele” posłużą jako fanty na loterię. Dochody z loterii zostaną przeznaczone na leczenie sprzęt rehabilitacyjny i rehabilitację dla Ksawerego.… więcej»

2018.10 - PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Biblioteka szkolna- z okazji swojego święta- ogłasza iż w październiku odbędą się następujące zajęcia i konkursy:   W poniedziałki o godzinie 14.00- Słuchanie na dywanie- słuchowiska dla dzieci (październik). Czwartki… więcej»

2018.10 - Spotkanie z aktorem Filipem Niżyńskim

W ramach Świdnickiego Festiwalu „Czas na teatr teatr na czasie” przygotowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury w Szkole Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy zagościł aktor Teatru Lalki… więcej»

2018.10 - Kartka dla Bohatera

Historia to nie tylko to co było… Historia powstaje każdego dnia i my jesteśmy jej uczestnikami. Nie chcemy być bierni chcemy ją tworzyć i pamiętać. Dlatego uczniowie klasy VIII A… więcej»

2018.09 - Wybory do Dużego Samorządu Uczniowskiego!

W dniu 24.09.2018r. odbyły się wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego w Szkole podstawowej Nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy. Kandydaci - uczniowie klas VI-VIII – prezentowali swoje… więcej»

2018.09 - Mister Szkoły 2018/2019 wybrany!

W czwartek 27.09.2018 r. odbyła się dyskoteka dla klas IV-VIII podczas której uczniowie świętowali Dzień Chłopaka.   Dyskotekę prowadziły nasze „zawodowe” DJ’ki z klasy VIII: Natalia Piestrak i Wiktoria Fiałka.… więcej»

2018.09 - Dzień Chłopaka w kl. I

W piątek dzieci z klasy pierwszej zorganizowały z dużą pomocą rodziców Klasowy Dzień Chłopaka. Elegancko ubrani z krawatami na szyjach uczniowie wzięli udział w różnych konkurencjach i zabawach. Uczyli się… więcej»

2018.09 - Dzień Chłopaka 2018

28.09.2018r. w oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki ułożyły na powitanie następujące hasło: "Dzisiaj u nas wielka draka mamy w szkole Dzień Chłopaka". Przygotowały również niespodzianki w postaci kolorowych laurek.… więcej»

2018.09 - Lekcja historii w teatrze!

We wtorek 25.09.2018 klasa 8a miała okazję wziąć udział w lekcji historii w innym niż zwykle wydaniu – dzieci obejrzały spektakl teatralny pt.: ”Dusze zamknięte w słoikach”. Przedstawienie dotyczyło wydarzeń… więcej»

2018.09 - Otwarcie stadionu i pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe

Po rocznej przerwie udało się klasom VII i VIII naszej szkoły wziąć udział w międzyszkolnych zawodach sportowych Zawody te pod nazwą Drużynowa Liga Lekkoatletyczna zbiegły się z otwarciem Stadionu Miejskiego… więcej»

2018.09 - Spotkanie zajawkowiczów