Dzisiaj: Czwartek, 4 czerwca 2020
 Czytających: 134

Harmonogram Konsultacji

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIEL

W CZASIE ZAWIESZENIA ZAJĘC W SZKOLE

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Kontakt z nauczycielem

(mail/telefon)

Godziny konsultacji

PN

WT

ŚR

CZW

PT

1.

Baradzi-Pyt Aldona

a.pyt@sp-315.swidnica

515447141

12.00 – 13.00

 

 

 

 

2.

Buczma Katarzyna

k.buczma@sp-315.swidnica.pl

 

9.00-11.00

 

9.00-11.00

 

9.00-11.00

 

9.00-11.00

 

9.00-11.00

 

3.

Cichoński Piotr

p.cichonski@sp-315.swidnica.pl

609709964

9:00-10:00

 

 

10:00-11:00

9:00-10:00

4.

Cichowska Renata

r.cichowska@sp-315.swidnica.pl

605 722 190

12:00- 14:00

14:00-16:00

12:00- 14:00

14:00-16:00

12:00-14:00

5.

Dobrowolska Renata

r.dobrowolska@sp-315.swidnica.pl

661937797

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

6.

Fabiński Grzegorz

g.fabinski@sp-315.swidnica.pl

605164024

10:00-11:00

10:00-11:00

 

10:00-11:00

10:00-11:00

7.

Gnysińska Violetta

v.gnysinska@sp-315.swidnica.pl

510748859

8.00-10.00

8.00-10.00

8.00-10.00

8.00-10.00

8.00-10.00

8.

Gumny Szymon

s.gumny@sp-315.swidnica.pl

607031171

 

10:00-11:00

10:00-11:00

10:00-11:00

 

9.

Jach Violetta

v.jach@sp-315.swidnica.pl

721142519

11:00-13:00

11:00-13:00

11:00-13:00

11:00-13:00

11:00-13:00

10.

Januszkiewicz Marcin

m.januszkiewicz@sp-315.swidnica.pl

530853425 (tylko poniedziałki)

8.00-10.00

 

 

8.00-9.00

8.00-09.00

8.00-9.00

11.

Jastrzębska Renata

r.jastrzebska@sp-315.swidnica.pl

601775321

8:00-10:00

8:00-10:00

14:00-16:00

8:00-10:00

8:00-10:00

12.

Karbownik-Urbańska Katarzyna

k.karbownik-urbanska@sp-315.swidnica.pl

501 466 500

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

 9:30 -11:30

13.

Kłobucka Magda

m.klobucka@sp-315.swidnica.pl

 

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

14.

Kozakow Małgorzata

m.kozakow@sp-315.swidnica.pl

663 447 867

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

9:30 – 11:30

15.

Młot Dagmara

d.mlot@sp-315.swidnica.pl

531695785

8:00-10:00

8:00-10:00

8:00-10:00

8:00-10:00

8:00-10:00

16.

Myczak Magdalena

m.myczak@sp-315.swidnica.pl

506 029 678

11:00 – 13:00

11:00 – 13:00

11:00 – 13:00

11:00 – 13:00

11:00 – 13:00

17.

Podlewska Bożena

b.podlewska@sp-315.swidnica.pl

609 615 197

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

18.

Przybylska Agnieszka

a.przybylska@sp-315.swidnica.pl

531753537

10:00-12:00

14:00-16:00

10:00-12:00

14:00-16:00

10:00-12:00

19.

Madalińska Katarzyna

k.madalińska@sp-315.swidnica.pl

696439655

10:00-11:00

10:00-11:00

10:00-11:00

10:00-11:00

10:00-11:00

20.

Surowiec-Komarnicka Alicja

a.komarnicka@sp-315.swidnica.pl

691876990

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

21.

Sztetner Beata

b.sztetner@sp-315.swidnica.pl

668505309

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

22.

Tyszkiewicz Ewa

e.tyszkiewicz@sp-315.swidnica.pl

9:00-11:00

9:00-11:00

9:00-11:00

9:00-11:00

9:00-11:00

23.

Urbaniak Aneta

a.urbaniak@sp-315.swidnica.pl

504305621

9:00-11:00

9:00-11:00

9:00-11:00

9:00-11:00

9:00-11:00

24.

Zelek Aleksandra

a.zelek@sp-315.swidnica.pl

 

11:00-12.00

 

 

 

 

25.

Zielińska Beata

b.zielinska@sp-315.swidnica.pl

666 070 371

11.00-12.00

 

16.00-17.00

 

 

26.

Ziobro Agnieszka

pedagog@sp-315.swidnica.pl

790769888

8:30-13:30

8:00-12:30

11:30-13:30

8:00-11:30

8:30-13:30

27.

Małgorzata Jaworska- Pelc

m.jaworska-pelc@sp-315.swidnica.pl

699969346

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-12:00


 

Aktuallizacja: 2020.05.03 - 15:26 / Autor: m.januszkiewicz
Urząd Miejski w Świdnicy Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Ministerstwo Edukacji Narodowej Centralna Komisja Egzaminacyjna Okregowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu Rzecznik Praw Dziecka