Dzisiaj: Niedziela, 29 listopada 2020

2020.10.23 - Dzień Patrona Szkoły

Jeśli chcesz znaleźć źródło,
musisz iść do góry, pod prąd.
Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj,
wiesz, że ono musi tu gdzieś być -
Gdzie jesteś, źródło?... Gdzie jesteś, źródło?!

Jan Paweł II naszej szkole towarzyszy codziennie, odwołujemy się często do jego słów, które nigdy nie tracą na aktualności.

W tym roku dużo skromniej obchodziliśmy dzień naszego Patrona- Jana Pawła II. Z powodu epidemii  nie było głównych uroczystości- apelu i programu artystycznego. 23 października 2020r. wychowawcy spotkali się ze swoimi klasami, by wspólnie wykonać klasowe plakaty poświęcone Janowi Pawłowi II, obejrzeć ciekawe programy i filmy o naszym Patronie, porozmawiać. Zostały przekazane nagrody uczniom, którzy wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II (konkurs dla klas IV- VIII) oraz  w Konkursie Plastycznym „Mój Jan Paweł II” (konkurs dla klas 0- III). Powstałe plastyczne prace oraz plakaty ozdobiły korytarze naszej szkoły.

Klasy młodsze: I- III wzięły udział w konkurencjach sportowych przygotowanych i przeprowadzonych przez Przyjaciela Naszej Szkoły pana Jana Grusieckiego z TKKF wraz z panem Ryszardem Kielarem. Za współpracę, przygotowania oraz ufundowanie nagród  serdecznie dziękujemy.

Nagrodzeni zostali:

w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II:

I miejsce: Aleksander Ganus

II miejsce: Emilia Gzella i Kacper Budziak

III miejsce: Weronika Usińska

Wyróżnienia: Aleksandra Denysiewicz, Viktoria Sońska, Amelia Cieplik

w Konkursie Plastycznym „Mój Jan Paweł II”:

I miejsce: Lena Szubka

II miejsce: Alan Knapik

III miejsce: Lena Maciaś

Wyróżnienia: Waleria Dżułaj, Oskar Marniciak, Magdalena Czajka- Lorek, Angelika Stróżewska, Wiktoria Szubka, Emilia Cybulska.

Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i dziękujemy za aktywny udział.

843bb193-a3b3-4e21-9758-a6159e7c753d.JPG

Aktuallizacja: 2020.11.03 - 19:34 / Autor: g.fabinski