Dzisiaj: Sobota, 18 stycznia 2020

Dzień Papieski w Kurii Świdnickiej

XIX DZIEŃ PAPIESKI W ŚWIDNICKIEJ KURII BISKUPIEJ

13 października uczniowie Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy, uczestnicy Koła Teatralnego prowadzonego w ramach projektu „Świdnicka Mozaika Edukacyjna”, mieli zaszczyt wystąpić w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej z programem poświęconym św. Janowi Pawłowi II z okazji XIX Dnia Papieskiego pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!” oraz Dnia Edukacji Narodowej.

Reprezentanci Szkoły wystąpili z przygotowanym programem w obecności przedstawicieli Rodziny Szkół noszących imię Jana Pawła II znajdujących się na terenie Diecezji Świdnickiej, świdnickich stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, a także władz oświatowych oraz dyrektorów i nauczycieli świdnickich placówek oświatowych.

Uczniów do występu przygotowali: p. Dagmara Młot, ksiądz Marcin Januszkiewicz oraz ksiądz Grzegorz Fabiński.

Pani Młot

Aktuallizacja: 2019.10.16 - 17:39 / Autor: m.januszkiewicz