Dzisiaj: Niedziela, 11 kwietnia 2021

2012.10 - Dni Papieskie w naszej szkole!

W naszej szkole trwają Dni Papieskie. Rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża będziemy obchodzić wraz z całą Polską w dniach od 15 do 19 października 2012 r. Dniom Papieskim towarzyszy hasło: „Jan Paweł II- Papież Rodziny".

Poprzez projekt w klasach I - III i IV - VI chcemy przypomnieć naszym uczniom, że nasz kochany papież w sposób szczególny zabiegał i troszczył się o sytuację rodziny, bowiem od jej kondycji zależy sytuacja człowieka – teraz i w przyszłości.
Dlatego z inicjatywy katechetki p. Renaty Mickiewicz uczniowie klas I – III wyczarują obrazy ukazujące ich rodziny z papieżem Janem Pawłem II w tle. Klasy starsze zaś będą tworzyć karty z cytatami wypowiedzi Jana Pawła II.
Wszystkie nasze działania związane są z 34 rocznicą wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

Aktuallizacja: 2012.10.16 - 15:54 / Autor: Webmaster