Dzisiaj: Sobota, 18 stycznia 2020

CENTRUŚ

W tak niskich temperaturach nie tylko ludziom jest zimno, ale i Centrusiowi. A tak na poważnie, prezentujemy Państwu prześliczną czapeczkę uszytą przez cudowną Mamę jednej z uczennic Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy, w ramach akcji charytatywnej "Podaruj prezent na Święta". Dziękujemy ogromnie wspaniałej Mamie za czapeczki, gry planszowe i książki, które dostarczyła do naszego biura.

Centruś jest pluszakiem i czapeczki są dla niego tylko ozdobą, ale warto pamiętać o zwierzętach, które możemy wesprzeć podczas ochłodzenia i mrozu.

Polecamy poniższy artykuł National Geographic o tym, jak możemy pomóc ptakom i leśnym zwierzętom przetrwać zimę:

Aktuallizacja: 2019.12.11 - 06:11 / Autor: m.januszkiewicz