Dzisiaj: Sobota, 18 stycznia 2020

BohaterON w naszej szkole

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji BohaterON – w sposób symboliczny okazali pamięć, wdzięczność i szacunek Powstańcom Warszawskim.

Młodzież z klas IV – VIII wysłała około 30 kartek, aby uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego i pokazać, że pamięta o ich poświęceniu.

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju. Projekt ma charakter edukacyjny, krzewi postawy patriotyczne oraz buduje wrażliwość społeczną.

Więcej o akcji po kliknięciu w link:

Aktuallizacja: 2019.11.03 - 09:34 / Autor: m.januszkiewicz