Dzisiaj: Czwartek, 14 listopada 2019

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdnicy

DO NASZEJ KSIĘGI ABSOLWENTÓW

WPISALI SIĘ:

1. p. Artur Moneta - dyrektor Sądu Okręgowego w Świdnicy.
  2.

3. ks. dr Piotr Mrzygłód - dyrektor Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Filozoficzno-Etycznych przy Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.
  4.

5. p. Bartłomiej Janiak - specjalista kardiolog, Regionalny Szpital Specjalistyczny "LATAWIEC" w Świdnicy.
  6.

7. p. Bożena Kuźma -  Świdnicki Ośrodek Kultury.
  8.

9. p. Tadeusz Szarwaryn - dyrektor Szkoły Podstawowej w Pszennie.
  10.

11. p. Sebastian Papadakis - właściciel firmy budowlanej SIGMA w Świdnicy.
  12.

13. p. Magdalena Butkiewicz - pedagog, logopeda Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy.
  14.

15. p. Violetta Gnysińska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy.
  16.

17.  p. Krystyna Przyborowska - nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy.
  18.

19. p. Anna Wiaderna - nauczyciel przedszkola, Miejskie Przedszkole nr 3 w Świdnicy.
  20.

21. p. Michał Kulig - radny Rady Miejskiej Świdnicy, pedagog Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy.
  22.

23. p. Anna Jaworska - przewodnicząca Rady Rodziców  przy Szkole Podstawowej nr 315 w Świdnicy.
  24.

25. p. Anna Wiaderna - nauczyciel Przedszkole nr 3 w Świdnicy
  26.

27. p. Magdalena Iwanów - Hurtownia Farmaceutyczna w Świdnicy
  28.

29. p. Krzysztof Trzciński - inżynier informatyk, Strefa Ekonomiczna Żarów.
  30.

31. p. Renata Trzcińska - nauczyciel, Zasadnicza Szkoła Specjalna w Świdnicy.
  32.

33. p. Iwona Tatara - nauczyciel, Katolicka Szkoła Podstawowa w Wirach.
  34.

35. p. Irena Kuflińska (z d. Ciunowicz) - magister polonistyki, przez wiele lat nauczyciel języka polskiego i historii. Dziękujemy Pani za piękny list i wpomnienia dotyczące nauczycieli uczących w Szkole Podstawowej nr 3 w Świdnicy w latach 1954 - 1961.
  36.

37.  p. Zbigniew Wełna - młodszy ekspert służby celnej