Dzisiaj: Sobota, 4 lipca 2020

2020.06 - Wyszukiwarka zawodów

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu przygotowało stronę internetową prezentującą ofertę szkół kształcących w zawodach na rok szkolny 2020/2021. Ma ona formę wyszukiwarki, która umożliwi szybki dostęp do informacji i materiałów promujących szkołę kształcącą w wybranych zawodach. Dzięki niej będzie można znaleźć poza podstawowymi informacjami o szkole, takimi jak: nazwa, adres, telefon, e-mail, strona www, wykaz zawodów, w których technika i branżowe szkoły I stopnia będą dokonywać naboru na rok szkolny 2020/2021. Mam nadzieję, że okaże się ona szczególnie przydatna w sytuacji zagrożenia epidemicznego. Ułatwi absolwentom dolnośląskich szkół podstawowych dokonać trafnego wyboru i podjąć naukę w szkole, która spełni ich oczekiwania, umożliwi wykonywanie atrakcyjnej pracy oraz przyczyni się do wzrostu zainteresowania kształceniem w szkołach branżowych.

Zapraszam na stronę:

Roman Kowalczyk