Dzisiaj: Niedziela, 11 kwietnia 2021

2021.04.01. - EKO wyzwania

Uczniowie klasy trzeciej ponownie podjęli  działania w ramach programu "Mam tę MOC! Jestem EKO", które przygotowała Fundacja Ładne Historie  we współpracy z Urzędem Miejskim
w Świdnicy

Mali ekolodzy obejrzeli i omówili pięć filmów edukacyjnych. Do każdego z nich każdy uczeń wykonał plakat i dwa zadania, które odnosiły się do treści filmików - w sumie 5 plakatów oraz 10 zadań. Zostały one przekazane organizatorom, którzy obdarowali dzieci wyjątkowymi eko-piórnikami wraz z wyposażeniem. Upominki sprawiły dzieciom wiele radości. Dodatkowo za tak liczny udział w projekcie, otrzymaliśmy wykonaną piękną eko-mapę Dolnego Śląska, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję.

Udział w projekcie nie tylko pozwolił na zdobycie dodatkowych doświadczeń i informacji, ale i uwrażliwił na potrzeby Ziemi.  Rozbudził ciekawość i wrażliwość dzieci, które dopytywały, kiedy znowu będą brać udział w tego typu zajęciach.

Zdobyli wiedzę, która z pewnością zaowocuje prawidłowymi postawami i działaniami.

Małgorzata Kozakow

MicrosoftTeams-image (14).png