Dzisiaj: Czwartek, 18 października 2018

2018.10 - Ogłoszenia Szkolnego Klubu Wolontariatu

Do dnia 11.10.2018r. trwa zbiórka zabawek (maskotek), które podczas Festynu Charytatywnego „Przyjaciele” posłużą jako fanty na loterię. Dochody z loterii zostaną przeznaczone na leczenie, sprzęt rehabilitacyjny i rehabilitację dla Ksawerego.

Festyn Charytatywny odbędzie się 14 października 2018r. od godziny 12.00 na Boisku przy ul. Ułańskiej.

ZAPRASZAMY!!!

Wszelkie pytania proszę kierować do ucznia klasy 8a Mikołaja Bobowskiego.

Prosimy o przynoszenie karmy, środków czystości i innych rzeczy dla bezdomnych zwierząt, rzeczy prosimy przynosić do biblioteki szkolnej.

ZAPRASZAMY!!!

Prosimy, aby każda klasa przyniosła do biblioteki szkolnej, do dnia 26.10.2018r. po 2 znicze, gdyż przed Świętem Wszystkich Świętych, uczniowie klas starszych będą sprzątać opuszczone groby dzieci i przyniesione znicze zapalą na tych grobach.

DZIĘKUJEMY!!!

Szkolny Klub Wolontariatu