Dzisiaj: Poniedziałek, 10 grudnia 2018

2018.09 - Lekcja historii w teatrze!

We wtorek 25.09.2018 klasa 8a miała okazję wziąć udział w lekcji historii w innym niż zwykle wydaniu – dzieci obejrzały spektakl teatralny pt.: ”Dusze zamknięte w słoikach”. Przedstawienie dotyczyło wydarzeń II wojny światowej, a jego główną bohaterką była Irena Sendlerowa. Ważnym elementem spektaklu był akompaniament na żywo – uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Świdnicy „ozdobili” przedstawienie pięknymi dźwiękami m.in. klarnetu, gitary i pianina. Cała widownia - nawet klasa 8a - była zachwycona widowiskiem i na stojąco oklaskiwała występujących.

Aktuallizacja: 2018.10.04 - 08:56 / Autor: SP315