Dzisiaj: Sobota, 22 września 2018

2017.12 - Dopalacze z perspektywy lekarza pediatry i psychiatry dzieci i młodzieży

Drodzy rodzice,
przekazuję Państwu informację o możliwości wzięcia udziału w spotkaniu zorganizowanego przez Urząd Miejski w Świdnicy pn. „Dopalacze z perspektywy lekarza pediatry i psychiatry dzieci i młodzieży”. Miejsce spotkania i termin podane są w załączonym piśmie.
Serdecznie Państwa zapraszam na to spotkanie, a chętnych proszę o zapisanie się u wychowawców do 18 grudnia 2017 r.

Spotkanie - Dopalacze z perspektywy lekarza pediatry i psychiatry dzieci i młodzieży

Aktuallizacja: 2018.09.16 - 10:13 / Autor: SP315