Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017

2017.10 - UWAGA - konkurs fotograficzny dla uczniów klas IV-VII!

Z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 315, ogłaszamy konkurs fotograficzny dla uczniów klas IV-VII

JAN PAWEŁ II - PATRON SZKOŁY, PATRON ŚWIDNICY

Odnajdź w swoim mieście, okolicy, otoczeniu miejsca – budynki, place, ulice, znaki, elementy architektoniczne itp. – związane z postacią św. Jana Pawła II.

Zrób zdjęcie aparatem, komórką, tabletem i prześlij je na adres mailowy konkurs_foto@sp-315.swidnica.pl.

Prace można przynosić też na nośniku elektronicznym (np. pendrive) do Pani Ewy Tyszkiewicz lub Pana Łukasz Jasionowicza.

W Waszych pracach ocenie podlegałoby sfotografowanie unikalnych w skali miasta, okolicy miejsc

lub

pokazanie w ciekawy sposób miejsc znanych i odwiedzanych – NIEBANALNE UJĘCIE, KOMPOZYCJA ZDJĘCIA.

Prace mogą ukazywać widoki miejsc; mogą prezentować autorów fotografii (selfie). Na zdjęciu musi się znaleźć miejsce, element otoczenia związany bezpośrednio z osobą Patrona Szkoły i Świdnicy.

Prace należy składać lub przesyłać do środy 25.10.2017r.

Aktuallizacja: 2017.10.09 - 09:49 / Autor: SP315