Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017

2017.10 - październik miesiącem bibliotek szkolnych

Biblioteka szkolna - z okazji swojego święta - ogłasza, iż w październiku odbędą się następujące zajęcia i konkursy:

• W poniedziałki o godzinie 13.00- Słuchanie na dywanie- słuchowiska dla dzieci (październik).
  • Wtorki Bajkolandia o godzinie 13.00- zajęcia czytelniczo- plastyczne w bibliotece (zajęcia cykliczne cały rok).
  • Czwartki Bajkoterapia o godzinie 13.00- zajęcia czytelnicze w bibliotece (zajęcia cykliczne cały rok).
  • Szkolny Mistrz Pięknego Czytania- Konkurs Czytelniczy dla klas II- III- dn. 18 października 2017r.
  • Zakładkę zrób wspaniałą, by czytać się chciało- Konkurs Plastyczny na najciekawszą zakładkę do książki, prace proszę przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 30 października 2017r.
  • Zaproponuj koledze i koleżance- konkurs na najciekawszą reklamę lub recenzję ulubionej książki- Szkolny Konkurs Literacki dla klas IV- VII (prace proszę przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 27 października 2017r.).
  • Dnia 24 października 2017r. Spacer po bibliotece z panią Kasią Poznańską (klasa III a).
  • Dnia 26 października 2017r. Konkurs czytelniczy dla klas II- III: Czy znasz wiersze Tuwima (zobacz regulamin konkursu)?

UWAGA!!!

Rozpoczynamy akcję PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE, prosimy o przynoszenie niezniszczonych, niepotrzebnych książek- lektur, literatury dla dzieci i młodzieży- zbiórka potrwa do końca kwietnia 2018r.

Aktuallizacja: 2017.10.09 - 10:35 / Autor: SP315