Dzisiaj: Wtorek, 24 października 2017

2017.06 - Mistrz języka angielskiego!

W czerwcu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego – Klasowy Mistrz Języka Angielskiego.  Celem konkursu było między innymi wyłonienie w każdej klasie ucznia, którego umiejętności rozumienia tekstu słuchanego i czytanego oraz umiejętności leksykalno-gramatyczne są najlepsze. Taka osoba zdobywała tytuł: Klasowego Mistrza Języka Angielskiego. Walka była bardzo wyrównana – każdy z uczniów biorących udział w konkursie musiał zmierzyć się z różnego rodzaju zdaniami testowymi i każdy świetnie sobie poradził. Niemniej jednak mistrz może być tylko jeden i w każdej klasie taki się znalazł:

Ia – Szymon Kowalczyk
II a – Kuba Pisaecki
IIb – Aleksander Franków
IIIa – Jas Jakowicki
IIIb – Oliwia Bilińska
IVa – Victoria Sońska
Va – Damian Suppa
VIa – Jakub Grobelny
VIb – Bartosz Kaczmarczyk
Wyróżnienie:
IIIa – Gabriela Wąsik

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci ciekawych gadżetów od wydawnictwa OXFORD UNIVERSITY PRESS oraz trochę słodkości. Dla reszty uczniów, którzy także spróbowali swoich sił w konkursie znalazły się także słodkie nagrody pocieszenia.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wydawnictwu OXFORD UNIVERSITY PRESS za nagrody.

Adriana Kokoszka

Aktuallizacja: 2017.06.22 - 06:20 / Autor: Webmaster