Dzisiaj: Czwartek, 22 października 2020

2016.09 - Od uprawy do potrawy

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszej szkoły wezmą udział w innowacyjnym programie edukacyjnym Tesco Polska „Od uprawy do potrawy”.

Propaguje on wiedzę o pochodzeniu, składzie i jakości produktów spożywczych oraz zdrowym żywieniu. Jego celem jest również kształtowanie pozytywnych postaw w zakresie zdrowego stylu życia.

Uczniowie wezmą udział w Ekspedycji Smaków, czyli wyprawie po Tesco, którą przygotowali i opracowali dietetycy oraz eksperci. Na uczniów czeka duża dawka zabawy, dzięki której zdobędą oni wiedzę z zakresu żywienia i umiejętności dokonywania zdrowych wyborów.

Udział w programie, to mówiąc krótko ciekawa przygoda dla uczniów i wyjątkowa lekcja o zdrowym odżywianiu.

Koordynator: Małgorzata Kozakow

Aktuallizacja: 2016.09.23 - 08:40 / Autor: Webmaster