Dzisiaj: Czwartek, 22 października 2020

2016.09 -Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Cybernauci”.

Projekt ten ma na celu kształtowanie bezpiecznych zachowań w sieci. Realizowany jest przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Do osiągnięcia  tego celu przyczyni się realizacja warsztatów w naszej szkole.

Po zrealizowanych warsztatach uczniowie otrzymają pakiet materiałów edukacyjnych dotyczących bezpiecznego korzystania z TIK.

Opiekun projektu: Alicja Komarnicka

Aktuallizacja: 2016.09.22 - 06:45 / Autor: Webmaster